Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem szeret senki?

Mit tegyek nem szeret senki?

Figyelt kérdés
12 éves fiú vagyok.Szüleim 4 éves koromban elváltak.Anyukámmal élek.5 éves koromba anyukám megismerkedett egy sráccal.Tőle már két gyereke van.egy 7 éves és egy 5 éves.Apámmal még csak nem rég találkoztam,ráadásul már anyukám szeretetét sem érzem.Múltkor csúnyán verrekedésbe keveredtem az öccsémel(7éves) és anyám az ő oldalán volt.Az én szülinapomra nem kaptam tortát.Ők kaptak.Jó a kicsi nem tehet róla (húgom 5éves).De az öcsémet rám uszitják!Nincs olyan nap hogy este ne sirjak!Mit kell tenni apámtól pedig tiltanak pedig nagyon hiányzik, én gyerek vagyok!

2012. aug. 30. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tilthatnak apukádtól, ez törvénybe van foglalva! Tudod van olyan hogy láthatási jog, ez azt jelenti, hogy meghatározott időközönként apudnak kötelessége érted menni, veled töltenie a napját, stb...Ezt anyud nem veheti el tőled.
2012. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
érd el hogy az apukádnál helyeznek el! 12 éves vagy, jók apud esélyei
2012. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk apukám külföldön dolgozik!Amugy kb.1 éve láttam előszőr
2012. aug. 30. 21:35
 4/17 anonim válasza:
44%
Én foglak szeretni *-*
2012. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De én szeretem anyát és én nem érzem hogy ő szeret!és én imádom a féltesvéreimet te már az 5 éves is csúnyán beszél velem!
2012. aug. 30. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Mindenképpen beszélj apukáddal! Mond el neki mi a helyzet, és ő cselekedjen! Anyukádat pedig hívd félre, lehetőleg akkor amikor ráér, nyugodt, nincs senki a közelben, és beszélj vele! Nagyon nehéz dolog ilyesmit megbeszélni, hidd el én nagyon jól tudom. De őszintén, tisztázni kell vele a dolgokat! Tökéletesen megértem a nézőpontodat, de anyukád szeret téged. Biztos vagyok benne. De mivel a két féltestvéred a ház urának a gyerekei... Ezért nem érzed azt a szeretetet amit amúgy megérdemelnél. Ezt mindenképpen meg kell beszélned anyuddal! Eltiltani pedig nem tilthat el! Beszélj vele határozottan és légy erős.
2012. aug. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az irasaid alapjan kiveszem azt ,hogy anyukad igen is kivetelezik,.ami eggyaltalan nem tesz jot egy 12 eves gyerek lelki vilaganak,.probalj meg beszelni apuddal ,.hogy vele szeretnel lenni ,.vagy toltsetek el tobb idod eggyutt ha van rad ideje,.es az hogy a ket fel testver igy beszel veled ,.(csunyan)ez a szulo nevelese,.ami nem elfogadhato egy 7 eves gyerektol!!kitartas kis pocok :) remelem felkarol apukad es tamogat majd teged erzelmileg,.szivbol kivanom neked,.24N
2012. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

12 éves korodhoz képest nagyon éretten írsz!


Ha tényleg ennyire rossz, ahogy leírtad, mindenképpek kérj segítséged apukádtól. Addig nem fog változni a helyzet, esetleg még rosszabb lesz. Ha van lehetőséged, költözz külföldre apukádhoz, az lenne számodra a legjobb. Anyukádat külföldről is tudod szeretni és találkozni is fog vele, csak ritkábban.


Ilyen körülmények között tényleg rossz neked és egyre jobban megnyomorít lelkileg.

2012. aug. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 chrishu ***** válasza:
Beswzélj anyuddal vagy a nevelőapuddal
2012. aug. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Én látatlanban is nagyon szeretlek, kicsi fiú!!!


Hidd el, az anyukád is nagyon szeret!

A testvérek közötti veszekedést, feszültséget nagyon nehéz egy szülőnek kezelni, akkor is, ha a szülők nem váltak el.


Anyukád most talán amiatt feszültebb, mert tudja, hogy "nehezebb" helyzetbe kerültél a saját hibádon kívül...sőt, az ő hibájából. (Hiszen elvált, új apát kaptál és mellé két új kicsi testvért.)

Mindezért hogyan, mivel tudna Téged kárpótolni?

Ideje nincs annyi, amennyit szíve szerint Rád szánna, mert ott van a két kicsi. Megért, de nem engedheti, hogy a kicsiket sérelem érje, mert ők még nem tudják magukat megvédeni...nekem is sajog a szívem, amikor a nagyobbik fiam a kicsit szekálja, pedig őt is imádom!!!!


Jajjj, hidd el, szeret az anyukád! És ha Te is szereted így együtt ezt a kis családot, akkor nyugodj meg, ne mérd, ki mennyit kap!


Kaptál ajándékot a szülinapodra? Felköszöntöttek?


Képzeld, amikor én kicsi voltam, nálunk volt olyan, hogy nem kapott valamelyikünk tortát, mert nem volt a szüleimnek pénze rá.


Én jártam külföldön, de az öcsém nem jutott el, mert amikor én mehettem, akkor még volt rá, amikor az öcsém következett volna, már sajnos nem fért bele. (Az öcsém haragszik is rám miatta, pedig nem tehetek róla.)


Okos kisfiú vagy! Maradj is az! És ha lehet, bújj oda az anyukádhoz és súgd meg neki, hogy nagyon szereted és a tesókat is! Sőt, talán az új apukádat is, remélem, jó fej!


Aztán írd majd meg, mi lett a végeredmény!


Fel a fejjel!

2012. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!