Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésed, hogy...

Volt már olyan érzésed, hogy senki se szeret, jobb lenne meghalni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem.. van sok barátom,de mégis az az érzés kerülget,hogy senki se szeret.Szeretem ha foglalkoznak velem,vagyis na néha valaki ír,hogy mi újság meg ilyenek,de mostanában senki nem foglalkozik senkivel.. nem rég volt motor kisebb balesetem,de nem lett semmi bajom,akkor szinte olyanok is is írtak,hogy jól vagyok-e,akikkel nem is nagyon szoktam beszélni,az jól esett.. Mit tegyek ez ellen? Kezd zavaró lenni :S 16/L
2012. ápr. 7. 14:23
 1/5 A kérdező kommentje:
*kisebb motor balesetem :D
2012. ápr. 7. 14:25
 2/5 A kérdező kommentje:
néha olyan is eszembe jut,hogy begyógyszerezem magam,kórházba kerülök meg ilyenek :S
2012. ápr. 7. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Rendszeresen van olyan érzésem, hogy senki se szeret. De emiatt eszembe nem jutna begyógyszerezni magam. Meg kell találni az élet egyéb szépséget.
2012. ápr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy depressziós? Én is ugyanígy éreztem magam. Végül pszichiáterhez mentem, aki felírt hangulatjavítót. Nem mondom, hogy ez a megoldás, sőt... de az, hogy jobb lesz a kedved egy első lépés ahhoz, hogy pozitívabban lásd a dolgokat. Később jöhetnek a terveid, mi akarsz lenni, hová menj továbbtanulni vagy párkapcsolat, ilyenek.
2012. ápr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 éves vagy,most komolyan annyi minden fog még érni.Ilyen korba mindenféle érzések kavarognak.Nekem nincs egy barátom sem,de a születénapomon vagy 50 enen felköszöntöttek.És ez számít,amikor meg az utcán találkozunk meg sem ismernek.

De igen úgy gondolom jobb lenne meghalni,és miért...mert meghalt életem szerelme.

Tudom,most ez a legnagyobb problémád,de hidd el vannak ettől sokkal durvább dolgok,minthogy képzelgéseid vannak hogy senki nem szeret.

És te keresed őket?Te foglalkozol velük?Ez ilyen oda-vissza dolog.

2012. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!