Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet az, hogy ahányszo...

Hogyan lehet az, hogy ahányszor belépek a myvipemre, mindig kiírja, hogy 1-2-3 felhasználó megnézte az adatlapom ( jobb fölső, kispirosan), rámegyek a látogatóimra, és nem jelenik meg senki ( új )?

Figyelt kérdés
Mutatja azokat is, akik rejtve néztek meg engem, csak nem mutatja ki a látogatóim közt, vagy bugos a myvip?
2010. jún. 16. 22:23
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet hogy a már múltkori látogatók közül nézte meg vki? 2szer úgysem írhat ki egy személyt.
2010. jún. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jelenleg 2 napja 2 ember van a látogató listámon... megkérdeztem mind a 2 személyt, és azt modnták csak 1x nézett meg engem...

Egyébként vannak mások is akik észrevették ezt...

2010. jún. 16. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet h. az a baj,hogy nem a jobb felső sarokba kettintassz rá ahova kiirja ezeket,hanem rámész a látogatóid számára és ottmarad....
2010. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
neem neem :) nem vagyok ennyire figyelmetlen...:) valami más a hiba
2010. jún. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!