Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan nálatok, hogy...

Volt olyan nálatok, hogy minden szép és jó, boldogok voltatok, és egyszer csak felbukkan az életetekbe egy volt barát, vagy szerelem?

Figyelt kérdés
Volt ilyen? Egy régi szerelem, vagy egy uj szerelem, vagy a nagy ő.... meséljetek :)

2012. aug. 30. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
majdnem mindig így van...
2012. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt olyan, hogy a volt párom egyszercsak hazajött külföldről (azért szakítottunk, mert kiment). És akkor mi van? Én az aktuális páromba voltam/vagyok szerelmes, így nem volt rám hatással, hogy hazajött. Baráti a kapcsolatunk azóta is. Ha egy kapcsolatot megingat egy ilyen esemény, akkor mégsem szép és jó minden.
2012. aug. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Aha. Jött a nagy Ő, megint. Hogy megbánta, hogy én vagyok élete szerelme... stb stb stb.


Nos, ha én lettem volna élete szerelme, akkor nem hagyott volna el, hogy neki még "élnie" kell, meg világot látnia, tapasztalni. A nagy tapasztalat szerzés vége az lett, hogy sírva jött vissza hozzám, mert még is én vagyok az aki kell neki.


Ő tehetős családból jött, ővé volt fiatalon a világ. Én szegény családból jöttem és megküzdöttem a sikerét.


Ő most nem boldog a villájába meg a Ferrarijával, az üzleti kapcsolatairól nem is beszélve.


Én meg tökéletesen elégedett vagyok egy takaros kis házikóban, a párommal és gyermekemmel. Jó a munkám, jó a család életem és én ennél többre nem is vágyok.

2012. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

volt.

elhagyott egy gazdag,szebb csajért aki mindent megvett neki, állta a szórakozását stb.

aztán másfél év múlva mikor már majdnem sikerült elfelejtenem és egy nagyon rendes pasival randizgattam visszasírta magát azzal az álszent szöveggel hogy mennyire megbánta, hogy a csajnak nincsenek belső értékei és hogy én vagyok az akivel együtt akar lenni.

ez fél évig tartott, utána már hiányzott neki a pénzszórás, a mindennapos bulihelyek amit a másik fizetni tudott neki így visszakuncsorogta magát.

most már csak szánalmat érzek iránta de valahol örülök hogy ez 20 évesen történt meg velem és nem 25 meg 30 évesen ingatott meg, döntött volna romba egy házasságot vagy családot.

most már lassan nyitott leszek másra, egy normális srácra, neki meg, ha összefutnánk az utcán nem is köszönnék az biztos!

2012. aug. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Neverwalkalone válasza:
Nekem csak olyan volt, hogy boldog voltam aztán minden szar lett. A felbukkanásra azóta is várok... :S
2012. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy évig tökéletes kapcsolatunk volt a párommal, aztán minden kezdett megromlani,s egy hónap alatt elértük azt, hogy csak egymás mellett éltük az életünket,s nem együtt. Ekkor jött a képbe az exem. Neki is volt barátnője. Először csak üzeneteztünk, majd telefonáltunk, s végül találkoztunk. Benne minden meg volt, ami a páromban nem: biztos anyagi háttér, önbizalom, céltudatosság. Azt hittem, hogy ő az a férfi, aki nekem kell, csak eddig nem vettem észre.(megjegyzem, annyira "elvarázsolt", hogy nem érdekelt, hogy másfél hónap alatt,mig együtt voltunk 3x szakitottunk) Hitegetett, azt akarta, hogy hagyjam ott az egyetemet, kijelentette, hogy fél éven belül eljegyezne, egy éven belül házasságot akar meg gyereket. (akk 21 éves voltam), és ha ez nekem nem tetszik, akkor ne is keressem többé. Én meg hülye fejjel mindenre igent mondtam volna. Találkoztunk, kávéztunk, majdnem elcsattant egy csók is. Utána sokat beszéltünk telefonon.Előadta, hogy mennyire sajnálja, hogy nem volt csók, hogy menyire belém szeretett meg hogy kiván. Én már úgy sétáltam végig az utcán, hogy a menyasszonyi ruhákat nézegettem. Megbeszéltük, hogy mindketten szakitunk. Hozzám eljött a párom, szakitottam vele, mielőtt hazaindult volna elment összepakolni, én ez idő alatt ránéztem a telóram, láttam,h sms-t kaptam, hát az exem irt, h ne keressem,nem akar többet látni, mégis marad a nőjénél. Egy világ omlott össze bennem! Visszakönyörögtem magam a páromhoz. Azóta már mindent meg tudunk beszélni,és fényévekkel jobb a kapcsolatunk, mint az incidens előtt, de engem gyötör a bűntudat, hogy majdnem elhagytam,hogy majdnem megcsaltam, s úgy érzem, hogy lélekben meg is csaltam, hogy hittem a hazugságoknak, és hogy képes lettem volna egy ilyen nagyszerű embert elhagyni. Néhányszor még próbált keresni az ex, leginkább olyankor,amikor összeveszett a nőjével.Botlásunk után 4-5 hónappal már megnősült, megjegyzem előtte néhány héttel még üzengetett nekem...
2012. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha minden jó és boldog vagyok, akkor akár az Isten is felbukkanhat, nem fog bekavarni. Mivel haragtartó vagyok, régi szerelem egyébként sem tud belerondítani a dolgokba.
2012. aug. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt. Olyankor bukkant fel egy régi szerelem amikor semmi nem volt szép és jó.
2012. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha boldog vagy valakivel, akár csőstül is jöhetnének a volt szerelmek, mit sem változtatna az érzéseiden! Legalábbis az enyémen nem tudna, és nem is tudott!

Volt, hogy facebookon írt az egyik, a másik smst, de nem válaszoltam egyiknek sem! Mert már nem éredekelnek, részemről lezártnak tekintett kapcsolatokkal nem kívánok foglalkozni. Csak azzal, amiben most vagyok!

2012. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
épp az aktuális párommal voltam együtt, mikor jelentkezett régi nagy szerelmem. Én hárítottam a közeledését. Az aktuálissal szakítottam. A nagy szerelmet nem mertem megkeresni. Azóta is bánom, hogy nem láttam előre a jövőbe.Ha tudtam volna, hogy rövid időn belül szakítunk, biztos engedtem volna a "kísértésnek"
2012. aug. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!