Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? ELEGEM VAN!

Mit csináljak? ELEGEM VAN!

Figyelt kérdés
a barátom nagyon szeret engem..de viszont a családját is..a mi nap hívtam magammal strandra(mivel nyári szünet van és ne üljünk itthon..) és ő nem akart velem jönni..csak akkor ha a családja is jön..én mindig mindent csináljak a családjával de ő nállunk soha nincs annyit mint én náluk..mindig a családjához,legfőképp az édesanyjához igazodik.Otthon van mindig és azt akarja hogy én is mindig az ő családjával legyek..Anyukám azt mondja szakítsak vele,mert nem tud egy fontossági listát létrehozni magában..a nővérem is ezt mondja..szerintetek..?:S..

2012. jún. 29. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádéknak. Hány évesek vagytok? Egy kapcsolat 2 emberről szól. Persze, h néha lenni kell együtt a családdal is (mindkettőtökével), de olyan nincs, h kettesben sose legyetek, csak velük. Vagy nem lehet, h nem is a srác akarja, h a család is veletek legyen, hanem maga a család? Bár akkor is leállíthatná őket... de majd ha családot alapítotok is együtt laktok a szüleivel?
2012. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd ott.

Mama pici fia, biztos ezt akarod?

Meddig tudod elviselni?

2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyudnak igaza van, jól látja a dolgokat
2012. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
18 leszek júliusban,és 3 éve vagyunk együtt..!! én mindent megteszek érte,mert imádom!!..:S de a családjából elegem van..mindig őket nézi..az enyémet nem..és hát (megértem) anyukámnak rosszul esik,hogy szinte semmit nem vagyok otthon..:S mert ha vele akarok lenni akkor a családjával is.. ha ezt mondom neki megsértődik,és meg is haragszik rám..ha véletlenül is eljön akkor is csak azért hogy ne egyedül menjek hozzá..és már megyünk is..:S
2012. jún. 29. 12:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt nálunk is. Kedves párommal csak akkor lehettem, ha én voltam náluk, akkor is ott kellett az anyja mellett lenni. Családommal sok vitám volt, mivel ha a párommal akartam lenni, akkor ő velük szinte soha nem voltam, csak telefonon tudtunk beszélni.

Majd végül sikerült egy babát összehoznunk. Rengeteg veszekedés, terror, verés, mert én elszakítom az anyjától. Most pedig az unokájukat akarják elvenni tőlem.

Míg nem késő hagyd ott a srácot, tanulj mások hibájából, hidd el nagyon rossz vége lesz. 25/L

2012. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez beteges. Hagyd ott.
2012. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt a probléma, de én el magyaráztam neki, hogy nekem ő kell, ő az első, és nem a családja.
2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez idegesítő.Ne menj át hozzá,hanem várd meg,amég ő jön át hozzátok.
2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

hmm..szerintem is szakítás lesz a vége ennek..

nem vagyunk 'összekötve' hiszen nincs gyerekünk..

így van! nem késő..:)

köszönöm a válaszokat..

2012. jún. 29. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
57%

Én nem voksolnék a rögtön szakítsunk dolgokra. Három év az még ilyen fiatalon is három év. Először beszéld meg vele, ezeket a dolgokat, amiket ide leírtál nekünk.

Ha majd a beszélgetés után sem képes változtatni, akkor végleg lépnék.

Amúgy nem egy 18 éves rendes gondolkodású fiúra vall, hogy ennyire anyaközpontú.

2012. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!