Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt férjem kiviheti az...

A volt férjem kiviheti az országbol a lányunkat ugy, hogy én nem tudok rola?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kislány hivatalosan nálad van elhelyezve, akkor egyértelműen nem!
2008. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
hääät........itt nagyon sok minden függ a papiroktol äm.semmit nem irtäl...:Sröviden annyi hogy hiäba a volt féRjed,de ha valoban nälad van elhelyezve aüici akkor elvileg nem csak a te beleegyezéseddel,papir uton....de job ha ügyvéddel beszélsz,hisz nehogy az legyen hogy elviszi a kislänyodat a tudtod nélkül mär orszägba.nem azert...de tudod mennyi ilyenröl hallani éS valamikor megsem taläljäk öket évekig.én külföldön lakom a pärommal és a kisbabänkkal,és itt volt a tv-ben hogy most talältak meg egy csajt aki most 27 éves,és az apja elrabolt 7 évesen éS most kerükt elö!!!!20 év!!:S ràadàsul folymaatosan egy szobäba zärta és közösült is vele,:S:S:.nem ijesztegetlek ne éRts félre....de nyugodtan menj be egy hivatalba és järj utäna nagyon pontosan!!!!
2008. máj. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem!!!!Ha nem egyezzel bele. Ha nálad van elhelyezve ha nála. Nekem apám beleegyezése kellett, hogy anyum kivigyen az országból, pedig anyunál voltam elhelyezve. Ez ukrajnai törvény . Én hivatalos személyt kérdeznék. Az a biztos! Előző válaszadónak csak annyit szeretnék mondani hogy nem mindenki aberrált. 1-2 eset még nem általános. Ismert az elmebetegség a világon,de nagyon sokan

morálisak!

2008. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!