Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg anyunak,...

Hogyan mondjam meg anyunak, hogy nem jol csinalja a dolgokat?

Figyelt kérdés
Szoval anyuval elek mar 12 eve,mert apuval elvaltak.Anyunak apu utan volt 8 evig elettarsa,amiota elhagyta azota anyu mindent rajtam ad ki.Folyton ordit,neha nekem jon.Tisztara nem normalis termeszetu.Mindennap le k.rvaz ,ha telen beszelek a baratnoimmel akkor elkezd beszelni hozzam orditozik,leakar egetni a barataim elott.Mindennap elmondja nekem,hogy apam milyen,hogy nem ad penzt,hiaba mondom h en nem tehetek rolla.Panaszkodik mindenkinek,hogy nem beszelek vele,pedig akarok csak mindenre a valasza Ahaa,vagy hadja mar.Facebookozik,es sosem figyel ram,pl emondok neki valamit,aztan ordith miert nem szoltam.Ha meg kerem,h jojon el autova ertem valahova,nem bir ,mert mar behajtotta a kocsit az udvarba,de par napja a baratnoje fel hivta amikor aludt,anyu felpattant es rohant erte.De nem baj meg szoktam.A problemam vele,hogy fodrasznak tanulok ,majusba fejezem be a sulit,de mar dolgozgatok itthon van egy kis szobam bevan rendezve,es jonnek a barataim vagy valaki,es amikor jon valaki,anyam elkezd vagdalozni,meg ordit elottuk hogy tiszta hajlakkos a haz,megbudos van,nem kap levegot,ami nem igaz.Nem is zavarjuk,soha nem megy be abba a szobaba csak ha jon valaki,h csinaljak frizut neki.Nagyon kellemetlen szamomra.Pedig a hazban nyitunk szalont majd,ahol dolgozom,nem tudom akkor mi lesz,( az en nevemre van iratva a haz jovore 18 leszek,szoval akk mar nem szolhat bele).Meg vennem kene a suliba dolgokat magamnak ,fesu ,csatok,stb..De anyu nem akar adni ra penzt,pedig nem is az ove,minden 4 honapba kapok 60000 ft-ot a sulitol (osztondij),es meg lett mondva anyunak is ,hogy a penzt csak is a dijak vagy is en kolthetem ,es ha a szulo elveszi,szolnom kell a mentoromnak.Eddig en sosem kaptam belole semmitt,de tenyleg.Mindig anyu koltotte el(pedig anyunak is sok van),de most nagy szuksegem lenne ra ,de nem akarja ide adni.Ma kene,mert a baratomek mennek kulfoldre,es meg tudnam venni olcsobban,de nem akar adni,orditozik.Nem tudom mihez kezdjek mar:(
2012. aug. 28. 11:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
43%
10-es, nem elolvastad el a kérdést, vagy ennyire gyökér vagy?
2012. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
46%

10-es vagyok!

Dehogynem, elolvastam, csakhogy mint válaszoltam is, nem értek vele egyet!

Hogy miért, az le is írtam!


Ahogy láttam, el is olvastátok, és ti is jeleztétek ezzel kapcsolatban a véleményeteket. Ez még nem jelenti azt, hogy köteles vagyok veletek egyetérteni!


Világos????

2012. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Rendben van utolsó, de a szülőnek akkor illene (és talán kötelessége is) biztosítani a gyermekének mindent, amire ésszerű határok között szüksége van.

Az iskolához szükséges felszerelés pedig szerintem ez a kategória.

2012. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10-es, teljesen igazad lenne NORMÁLIS ESTBEN. De van különbség aközött, hogy a szülő a pénz csak egy részét adja oda költőpénznek, nehogy elverje felesleges dolgokra, és a többit maga osztja be a gyereke javára, és aközött, hogy az egészet magára költi el, és még az iskolához szükséges dolgokra sem ad neki. A kérdező elég durva dolgokat írt, komoly problémái vannak, nem csak valami tinihiszti. És ti meg leugatjátok ahelyett, hogy segítenétek neki, mert eddig sok véleményt kapott, de konkrétan választ a kérdésére még egyet sem. Igen, és sem adtam rá választ, nem tudom, mit tennék a helyében, de legalább nem vagyok akkora bunkó paraszt, hogy leugatom.
2012. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

Engem kizárólag csak az zavar, hogy itt senkinek sem jut eszébe, hogy esetleg ezek a kamaszok, akik annyira mocskosul és tiszteletlen hangon tudnak írogatni a saját szüleikről, vajon valóban a teljes igazságot írják-e le?


Mindenki készséggel 100 %-ban ítéli el a szülőket, igazat adva a kamasznak anélkül, hogy ismernénk a valós helyzetet a másik fél szemszögéből is. Pedig mindenki tudja, hogy ezek a mai kamaszok sem "ma született bárányok", nem mennek a szomszédba, egy kis csalafintaságért.

Persze mindenkinek jogában áll azt hinni, amit akar. Nektek is, és nekem is.

Azért, hogy ti másként látjátok, én még nem esek nektek, mint ahogy ti teszitek azt velem, és azokkal, akik nincsenek veletek egy véleményen.

Legalább azokat hagynátok békén, akik ugyanazt teszik, amit ti: ide írják a saját véleményüket, de nem minősítik azt, ami eltér az övékétől. Hát ti se foglalkozzatok azzal, hogy más esetleg másként gondolja! Világos????

2012. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Helo velem ugyan ez a helyzet mint veled 16F

Tudnál bővebb infot adni anyudról,hogy milyen kíváncsi lennék,hogy mennyire hasonlít az enyémhez akár priviben

Teljesen ugyan ez a helyzet apámmal elváltak azóta orditozik hogy nincs pénze apától kap pénzt+családi pótlék én meg a 13 éves öcsémmel éhezünk.

2012. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!