Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázzam meg neki,...

Hogyan magyarázzam meg neki, hogy nem jol csinalja a dolgokat?

Figyelt kérdés

Az unoka tesom,aki lány és 21éves lesz idén ,nagyon furán viselkedik.Mindig is ilyen volt,csak most fajultak el igazan a dolgok.Mindig segiteni probalok neki,de sosem hallgat rám.

Az elsö probléma vele,hogy folyamatossan hazudik,ezt nem rég vettem észre,mert vissza hallottam dolgokat.Nem kis dolgokrol hazudik,engem is sokszor sok mindnekivel össze akar vesziteni,hogy csak az övé legyek.Másik probléma,mindig azt mondja,hogy a szülei nem engedik sehova és azert nem jön bulizni.Aha persze 21éves csajt nem engednek ?! A szülei sem olyanok h ne engednék el ,főleg velem.Harmadik probléma az h nagyon elhanyagolta magát,szerintem az utobbi 1,2évben 15-20 kgt is felszedett,de attol szép lenne ,de még az arcát sem rakja rendbe,mindennap ugyan abba a ruhába van,pedig van neki!Én is mondtam h bmikor adok neki ami kell.Most jön a legnagyobb probléma,2éve van neki pasija,aki más városban lakik,és egy utolsó cigány.Nem az a baj h cigany,hanem h az a legrosszabb fajta,aki már bottal is meg ütte,az az alak nagyon rosszul bánik vele.Elejében az unoka tesom mondta h nagyon szép hazban lakik a koma,aztan hallottam,h tető sincs a házukon.Nem értem mit eszik rajta...+ a szülei nem is tudjak h jár ezzel az alakkal.És hiába mondom neki h hadja ott,de nem akarja..Senki normalis baratnoje nincs,max 50évesek +én.Ha probalok neki mondani vmit csak hallgatt és semmitt nem valaszol,aztan tovabb csinal mindent ah eddig.Szeretnék segiteni neki,mert szeretem,de ha nem tudok,akkor nem szeretném vele tartani a kapcsolatot többett. 17L


2012. júl. 12. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nógrád megye mi?
2012. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dottorre ***** válasza:

Nem bántásból mondom, de ahogy én olvasom az írásod, leginkább magadon kéne segíteni. Egy 21éves felnőtt nőnek mások az igényei, mint egy 17éves lányak. Ezt kell felfogni. Külön életetek van. Az pedig, hogy nem megy el veled bulizni, nos lehet, hogy más élete van, és egyszerűen nem akar elmenni veled, mert nem szereti azt, amit csinálsz, vagy nem érzi veled jól magát, de ezt nem meri megmondani.

Ez csak egy lehetőség, nem biztos, hogy így van, csak a leveled stílusából próbálok következtetést levonni. Az pedig, hogy azért nem szeretnéd tartani vele a kapcsolatot, mert nem tudod megváltoztatni... ez a no comment kategória!

26F

2012. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát te rosszul fogod fel akkor...
2012. júl. 13. 12:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!