Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért csinálja ezt a nővérem?

Mért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
elmentünk nyaralni most egy hétre én és a nővérem. a repülőn megismertünk egy lányt. és én bármit mondtam pl. hogy de szép a kilátás ő azonnal : jajj ájálmár le olyan fogyatékos vagy. de ezt így hangosan hogy mindenki hallja. és mikor ezt már vagy 10szerre eljátszotta akkor rászóltam hogy álljon le erre pofán vágott.főleg hogy a repülő út végén már az a lány akit megismertünk ő akkor inkább a nővéremmel volt mint velem. de ez nem ilyen különleges eset mert ezt mindig eljátssza ha találkozunk valakivel. én 14 éves vagyok ő 16.

2012. júl. 1. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ragadd meg a nyakánál a ruhát és fenyegesd meg. Mi az, hogy megüt?


Van valami gyenge pontja? Mondjuk nincs pasija de szeretne, vagy valami? Mert akkor a gyenge pontjánál kell jól megalázni. Bátyám iszonyat szemét volt vele, kb ezeket csinálta mint a te testvéred, csak ő felnőttként míg én gyerek voltam, és megtanultam aljasul támadni. Javaslom itt az ideje elkezdeni keresni a gyenge pontját..

2012. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát a nővérem kövér. de ha ezt mondom neki hogy te diszó akkor ő is mondja rám aztán otthon elkezdi hogy én egész úton piszkáltam .
2012. júl. 1. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ott kell megragadd. Mondja csak otthon, de te meg a pofont mondhatod el :) Meg, hogy egész úton megalázott.


És ezentúl bármit bepofázik, vezesd le neki szépen, hogy azért mert egy hájas disznó, a kisebbségi komplexusait nem rajtad kellene levezetnie. De ezt olyan hangosan, hogy mindenki hallja. Ha nem bánt téged, akkor legyél vele kedves. Ha bánt, akkor legyél vele aljas. Így megtanulja, hogy ha rendes, akkor te is az vagy vele.

2012. júl. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!