Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt, hogy...

Miért csinálja ezt, hogy magyarázzam meg neki?

Figyelt kérdés

Láttam egy hasonló kérdést mielőtt írnátok, hogy ott van de ez kicsit más...


Na szóval úgy van, hogy van rajtam plusz és le szeretném adni...de anya folyton beleszól, hogy azt egyek amit főzött, de hát így nem fogok soha fogyni! És nem érti meg, hogy fogyni akarok...nektek volt már hasonló?


2010. jan. 8. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! nem tudom hány éves vagy, de gondolom nem egyetemista, ha még anyukád főz neked!

szerintem kössetek kompromisszumot!

beszéld meg vele, hogy főzzön egészséges kajákat, sok zöldséggel, gyümölccsel, rengeteg fehérhússal, hallal, kevés tésztával!

ezeket nyugodtan eheted!

a másik, hogy ugye tudod, hogy a mozgás ELENGEDHETETLEN!!

sok szerencsét, majd azért írd meg, hogy mit szólt anyukád az ötlethez!

2010. jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze hogy volt! Sajnos sok válaszadó elfejelti, hogy ha az ember még a szüleivel él, és az anyukája főz rá, akkor jobb esetben vannak mások is, akik esznek belőle. Pl.:apuka, akinek ugyebár nem lehet egy kis salátával vagy grillezett csirkével kiszúrni a szemét, mert picit csúnyán fog anyukára nézni.

Én úgy csinálom (egytemista vagyok, most vizsgaidőszakban vagyok itthon, meg hétvégenként), hogy eszem amit a többiek, csak nagyon keveset belőle. Pl.ha van leves, akkor csak azt, másodikat nem. Szerintem csináld Te is ezt, addig amíg külön konyhára nem tudsz kerülni :)

2010. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem lehet a munkás apuci szemét kiszúrni zöldséggel, meg grillezett husival, de elé lehet tenni egy adag krumplival, és máris szebben néz rá! mellesleg apuciknak se árt az egészséges életmód...
2010. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!