Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Nagyn rossz.15/L

Mi legyen? Nagyn rossz.15/L

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a szüleim mindig veszekednek, és mindketten nekem beszélik ki egymást. De amúgy alig bíznak meg bennem, jelszó van a gépen, stb. Anyával mostanában egész jól elvagyunk, de apukám sokkal jobban szereti az öcsémet, és elég rendesen kimutatja. Nagyon rossz, nem tudom, hogy mit csináljak.

Anyával ez csak ilyen átmeneti állapot, mert ha egyszer összeveszünk, akkor utána megint piszkálni fog minden kis apróságért.

Nem tudok hova menni, nincs semmi ötletem, hogyan tudnék menekülni innen. Már nem nagyon bírom...

Kérlek, segítsetek!


2012. aug. 25. 22:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ne határold el magad apukádtól sem... Tudod, ha páncélt veszel fel, hogy elkerüljön a fájdalom, az öröm is elkerül....

Tanuld meg kifejezni az érzéseidet feléjük. Jókat is, rosszakat is. Éld meg az érzéseket és fejezd ki...


Amúgy minden 15 éves hasonló érzelmi hullámvasúton ül, én már több mint kétszer annyi vagyok, de még nagyon emlékszem rá. Ez egy ilyen kor, az ember nevet és sír, boldog és boldogtalan gyors egymásutánban...


:)

2012. szept. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!