Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Nagyn rossz.15/L

Mi legyen? Nagyn rossz.15/L

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a szüleim mindig veszekednek, és mindketten nekem beszélik ki egymást. De amúgy alig bíznak meg bennem, jelszó van a gépen, stb. Anyával mostanában egész jól elvagyunk, de apukám sokkal jobban szereti az öcsémet, és elég rendesen kimutatja. Nagyon rossz, nem tudom, hogy mit csináljak.

Anyával ez csak ilyen átmeneti állapot, mert ha egyszer összeveszünk, akkor utána megint piszkálni fog minden kis apróságért.

Nem tudok hova menni, nincs semmi ötletem, hogyan tudnék menekülni innen. Már nem nagyon bírom...

Kérlek, segítsetek!


2012. aug. 25. 22:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*Nagyon rossz
2012. aug. 25. 22:03
 2/11 anonim válasza:

Tölts minél több időt barátnőiddel ha a szüleid engedik.Csodákra képesek a barátnők ilyenkor, hidd el.Tapasztalatból tudom.

16/L

2012. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem nagyon engedik :(
2012. aug. 25. 22:07
 4/11 anonim ***** válasza:

ahogy olvastam ezt a kerdesed magamra ismertem:/:(

ugyanigy vagyok enis mindig az ocseet szeretfek jobban :((

2012. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ocsemet*

szerettek*

2012. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hmm... a szüleid neked beszélik ki egymást?

mit tudnál tenni, hogy ne így legyen?

mert szerintem nem jó ez a szitu, az ő problémájukat kettőjüknek kell elrendezni. Ezért finoman, de határozottan, ha megint jönnek egymásra panaszkodni, megmondhatod, hogy ezt egymással oldják meg!


15 évesen lehet sok kis vita a szülőkkel, ez fárasztó is lehet, de amúgy meg természetes:) kezdesz önálló lenni, a szülők meg mindig kicsit fiatalabbnak gondolnak, mint amennyi vagy :) attól még szeretnek:)


Apukád... ha előtte jóban voltatok, akkor az is lehet, hogy Apud nehezen látja, hogy a kislánya nagylány lesz.

itt van is egy érdekes cikk erről:

[link]


kitartás, a kamaszkor nem szokott könnyű lenni egyikünknek sem:)

próbálj meg a hobbidra, a sulira, valami sportra, barátokra is koncentrálni, illetve magadat is megismerni és elfogadni minél több oldalról:)

hiszen jövőre már lassan pályaválasztáshoz fontos tantárgyakat is ki kell választani stb:)

2012. szept. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az előbb inkább ezt a cikket akartam küldeni:)


[link]

2012. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ÜZENEM A SZÜLEIDNEK HOGY KAPJANAK AZ ESZÜKHÖZ

!!

2012. szept. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hiába mondanám, nem hatna semmit.

Voltam már pszichológusnál (szexuális felvilágosításon, de a családról beszéltünk), és azt mondta, hogy ha rosszul esik valami, azt mutassam, ki (lássák, hogy sírok, ne "meneküljek" el, ilyesmi), és anya első reakciója az volt, hogy mindig csak őket hibáztatom mindenért..

#7;8 Apa szokott ölelgetni, puszilni, ilyesmik, de én tartózkodó vagyok egy kicsit, és mostanában igyekszem kizárni apát (hogy ne essen rosszul, ahogy velem viselkedik), és már nagyon idegesít, hogyha megpuszil. (Azt zárom ki, hogy néha le se sz.r, meg hogyha csinálok valamit, amit nem kéne, akkor mennyire le tud cseszni. És így már nem esik annyira rosszul, csak az, hogyha megpuszil. Ha anya puszil, ölel stb, azt szeretem.)

köszönöm mindenkinek. írjatok még.

2012. szept. 7. 22:05
 10/11 anonim ***** válasza:
köszönöm mindenkinek. írjatok még??
2012. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!