Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg anyával?...

Hogy beszéljem meg anyával? (lent)

Figyelt kérdés
Anyukám tegnapelőtt megígért nekem egy helix piercinget . (felső fül porc) de amikor tegnap hazaért,rákérdeztem,és összevissza hazudott róla,amik nem is igazak,mert utána olvastam itt gyakorin.Most mit tegyek,vagy hogy beszéljem meg vele,hogy névnapomra ezt kaphassam?(szombaton lesz) köldök piercingem már van.Hazugságai között egyébként az is benne volt,hogy az iskola miatt nem engedi,mert felhívta az osztályfőnökömet,és mondta az osztályfőnököm,hogy nem megengedett a piercing az iskolában.De ezt anyám csak kitalálta,hogy tudjon mit hazudni.
2012. aug. 23. 07:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek üzenem : Ez olyan,mint egy sima fülbevaló, csak nem fülcimpába,hanem porchoz. És ez nem olyan mint egy tetoválás,hogy örökre szól.Bármikor kivehetem.
2012. aug. 23. 11:00
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez fülbevaló, ne legyetek úgy oda :D Millió ember jön szembe az utcán ilyennel csak nem tűnik fel senkinek.Megkérdezted már anyud,hogy miért gondolta meg magát?
2012. aug. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen.Megbeszéltem vele a dolgot.Az iskola miatt nem engedte.Egyezséget kötöttünk.Ha szól valamelyik tanár,azonnal ki kell vennem.De tudom,hogy nem fogják észrevenni.A hajam úgy is eltakarja.Mindenkinek nagyon szépen köszönöm,mentek a zöld kezek.:)
2012. aug. 24. 09:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem a fülbevaló mert azt énis tudom.. A köldök pc zavar engem. Na az már viszont sok egy 14-15 éves kislánynak..
2012. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!