Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg vele?

Hogy beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nevelőszülőnél vagyok. Ő azt akarja, hogy vissza szokjak a kávéra, pedig már leszoktam, nem kívánom, és a szívem is elég gyorsan, rendezetlenül, erősen ver. A másik, amire rá akar szoktatni, hogy este zuhizzak, pedig én mindig reggel szoktam, nekem kényelmesebb így, nehezen kelek, és a zuhanytól hamarabb feléledek, esténként pedig már fáradt lennék még zuhanyozni. Hiába mondtam ezeket neki, erőlteti nagyon a kávét is, meg az esti zuhanyzást is. :/

16/L


2012. aug. 16. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de nem nézem ki belőled, hogy 16 vagy. ha nem kérsz kávét, nem iszod meg. Pont. Nem fogja szétfeszíteni a szád és beleönteni.

Reggel meg zuhanyozz úgy, hogy ne tarts fel a készülődésben senkit, bár hozzáteszem este se árt fürdeni, nem pedig izzadtan, büdösen az ágyba feküdni. De kinek mihez van gusztusa. A reggeli zuhany jó ébresztő ettől függetlenül.

2012. aug. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Pedig 16 vagyok. :/ Természetesen nem önti a számba a kávét, de zavar, hogy napi 6X elmondja, hogy igyak kávét, meg megcsinálja, odaadja, és le vagyok cseszve, hogy miért nem iszom meg, hiába mondtam, hogy nem kávézok...

Reggel nem tartok fel senkit, ketten élünk, és ő reggel dolgozik, este zuhanyozik.

2012. aug. 16. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd leszokik róla, hogy nem akar erõvel kávéztatni. Mondd neki, hogy még csak 16 vagy, minek neked a kávé!

Viszont én le nem tudnék ugy feküdni aludni, hogy ne zuhanyozzak le,bármennyire is fáradt lennék. Attól függetlenül reggel is zuhanyozhatsz, vagy lemosakodhatsz.

2012. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor légy kitartó, mondd, hogy nem kérsz és hagyjon vele békén. Fakadj ki néha esetleg. Nem is baj, hogy nem iszod, 16 évesen semmi szükséged rá, ezt nagyon jól látod, totál fölösleges. Ha kialszod magad, simán végigpörögheted a napot nélküle.

Én a helyedben hozzátenném azt is, hogy figyelj én se erőszakolok neléd olyan ételt/italt, amit nem kívánsz, légyszíves te se tedd.

2012. aug. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sosem kérdezted meg tőle, hogy miért erőlteti annyira a kávét? Érdekelne, hogy egy szülő miért akarja a gyermekét rászoktatni egy ilyen dologra. A zuhanyozás meg lehet azért zavarja,mert zavarod a készülődésben. Ha nem akkor esetleg megoldás lehet,amit már korábban írtak,hogy mindkét alkalommal! :)
2012. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

90/60 a vérnyomásom, és ezt szeretné megugrasztani.

Írtam, hogy reggel nem zavarom, mert nincs otthon, amikor felkelek, akkor ő már dolgozik, és reggelente egyedül vagyok "itthon".

2012. aug. 18. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

A kávé dolgot én se értem, az esti zuhanyzást viszont teljesen támogatom. Ha lenne gyerekem és nem akarna este zuhanyozni bizony én is megjegyezném neki. Koszosan, izzadtan lefeküdni aludni, az tényleg igénytelenség. Lehet reggel is zuhanyozni, nem zárja ki a kettő egymást, de az esti zuhanyt nem kellene kihagyni, mert ez nem szokás kérdése, hanem higiénia. Főleg tinédzser korban.

28F

2012. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!