Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem ezt meg vele?

Hogyan beszéljem ezt meg vele?

Figyelt kérdés

A bátyámnak van egy barátnője, aki már több mint egy éve itt lakik nálunk. Anyukám nagyon jóban van vele, én nem. Amikor ide költözött megpróbáltam vele összebarátkozni, de azt mondta hogy ne is próbáljak vele barátkozni. (Persze ezt csak nekem, úgy hogy más ne hallja)


Nem rég ünnepeltük vacsorával azt, hogy egy éve lakik nálunk. Pont aznap kapott egy ruhát, és abban vacsorázott. Véletlenül kiborítottam a Colát, ami ráfojt a ruhájára. Leordította a fejem, és anya is a szombába küldött fel.


Elegem van belőle.

Amikor anyának felhozom, akkor azt mondja hogy "tök rendes lány, miért nem barátkozol már végre össze vele".

Hogyan beszéljem meg vele?


2011. márc. 13. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Korod??
2011. márc. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha felküldött a szobádba akkor te még biztos egy gyerek lehetsz.
2011. márc. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem írtad le, hogy hány éves és hogy fiú vagy lány vagy.

Legegyszerűbb az lenne, ha elmondanád neki, amit nekünk. Hogy te eleinte próbálkoztál, de mióta ezt mondta neked a csaj, a közelébe sem szeretsz lenni, és hogy te kész lennél nyitni felé, de ő elzárkózik előled.

De mi baja lehet veled, amiért nem bír?

2011. márc. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

12

De attól még nem kéne ilyen viszonyban lennünk

2011. márc. 13. 19:55
 6/10 A kérdező kommentje:

És lány vagyok, ami még egy ok rá hogy jóban legyünk :)

És fogalmam sincs miért nem kedvel.

Beszélgettem régi barátaival (akiket ismerek) és szerintük egy undok liba.

Én szívesen nyitnák felé :)

2011. márc. 13. 19:57
 7/10 anonim ***** válasza:
És hány éves az a lány ??
2011. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bátyám: 21

Barátnője: 22

2011. márc. 13. 20:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha te egyébként jó természetű vagy, akkor nyugodtan mondd meg anyudéknak amit mondott. Miért is ne a saját lányuknak hinnének ? De ha okot adsz rá, hogy más ne akarjon veled barátkozni, és ők is így látják, akkor nehezebb a dolog.

Mondhatod olyan jó lenne neked szinte mintha nővéred lenne, te szeretnél jó viszonyt, de ő ezt mondta. Ha gyanakodnak kérdezd meg miért mondanál ilyet ? Mi előnyöd származhat belőle. Te nem akarod összeveszíteni őket meg semmi, csak te is szeretnél valamit, épp amit a szüleid is.

Beszélj velük őszintén.

2011. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyámmal.

Szerinte, semmi baj nincs, csak én vagyok a hülye :S


Aztán beszéltem apámmal.

Szerinte, tényleg jobb lenne ha nem utálna ennyire :)


Aztán beszéltem még a bátyámmal is.

Most tervezi a költözést, de úgyan ebbe a városba


Aztán beszéltem utcsónak a bátyám barátnőjével.

És csak annyit mondott: pár hét és itt sem vagyok

2011. márc. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!