Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg vele?

Hogyan beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés
A párom lánya meztelen szokott lenni itthon. Amikor megkérdezte azt mondtam, hogy nem zavar, én is ilyen közegben nőttem fel, de mostanában sokszor eszembe jut, hogy én már nem vagyok olyan csinos és fiatal, vagyis kezdek irígykedek rá. Hogyan mondjam meg neki, hogy mégis zavar?
2010. márc. 27. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

pont igy h zavar.

vagy h felvehetne valamit.

2010. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Abberált p*csa! Csinálj róla képeket és zsarold meg vele!
2010. márc. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
19%
Jahh, és tedd fel napiszarra
2010. márc. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire szerintem nem kellene meztelenkedni,az volt a baj hogy először azt mondtad hogy nem zavar...Szerintem mondd neki úgy,hogy nem zavar 1-2szer,de ezt kicsit már soknak találod.
2010. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
te beteg vagy.
2010. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha a lány otthonában élsz, akkor ne beszéld ezt meg vele, mivel úgy és annyit meztelenkedik, amennyit akar. És, ha nem szégyenlős az már az ő dolga. Talán néhány év múlva az lesz.

Te meg egyszerűen fordulj el, vagy csukd be a szemed.

Azért, mert neked önbizalomhiányod van, még nem kell korlátozni a lányt abban, hogy azt tegye, ami jólesik neki.

Néha tényleg jó dolog meztelenül lenni otthon és tök jó érzés, hogy az ember ezáltal "szabad" mindentől és mindenkitől. Szerintem ne foszd meg őt ettől.


Persze, ha már betegesen műveli, akkor vidd orvoshoz.

2010. márc. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 thegodswhip ***** válasza:
0%
Küldd el privátban a lány msn címét kérlek :)
2010. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány??? Az életkorához megfelelően kell beszélni vele,hogy értse amit mondasz,de ne bántásnak vegye.
2010. márc. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szólj neki, mondd, hogy te ugyan hasonló közegben nőttél fel, de azért jobb, ha van az embernek egy kis intimitása, és nem pucérkodik mások szeme előtt.
2010. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már... te mit szóltál volna, ha anyukád, vagy más rokonod szólt volna hogy öltözz fel, mert ő így öregnek és csúnyán érzi magát. Te is voltál fiatal és szép. Azért mert most már látszanak rajtad az évek, nem kell szégyellned a tested! Esetleg ülj le vele, és mond el neki, hogy téged nem zavar, ha meztelenül jön ki a fürdőből vagy reggel meztelenül keres valami ruhát magának. Illetve a szobájába is meztelenkedjen nyugodtan, de kérd meg, hogy ha leül az ebédlőasztalhoz, vagy a nappaliba mellétek tv-zni, akkor húzzon egy fürdőköpenyt. Ha nem túl jó a kapcsolatod vele, akkor inkább az apja beszéljen vele erről!
2010. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!