Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Barátommal 1.5 éve vagyunk együtt.

A kapcsolatunk mondhatni,hogy konfliktusmentes mégis van pár dolog ami zavar.

Ha valahova megyünk nem szokta megfogni a kezem,de ez már kezdetek óta így van.

Nem szeretné kiírni a közösségi oldalra,hogy kapcsolatban van velem(szerinte nem ez a fontos,hogy akinek tudnia kell az tudja mások meg nem érdeklik)

1.5 év alatt egyetlen közös fényképünk nem készült még.

Ha elmegyünk együtt szórakozni akkor inkább érzem úgy,hogy haverjaként kezel mint a barátnőjeként. Járkál össze vissza mindenkivel dumál nem sokat foglalkozik velem.

Romantika sem az erőssége,nem az az összebújós tipus.

Nem igazán mond nekem szépeket.

Amikor leültem vele és rákérdeztem,hogy szeret-e és boldog-e velem akkor igent mondott,és ezeken a felsorolt dolgokon kívül nagyon jól megvagyunk kedveskedik ajándékokkal ha olyan az alkalom.

Sok mindenben egyforma az ízlésünk,jókat nevetünk.

Valahogy meg kéne neki ezeket mondanom,de félek,hogy veszekedés lenne a vége.

Közös ismerőseink szerint ő ilyen,nem az az érzelgős csöpögős tipus.


2011. nov. 10. 18:17
1 2
 1/11 Kingaa1 ***** válasza:
Ahová jártok bulizni ott kapsz bár csókot, vagy beszél rajtad kivül más ánnyal, vagy megy nélküled máshová? Vigyázz, mert nekem is volt ilyen indoka, de csak azért hogy megcsalhasson, persze nem ment másfél évig, de egy ideig igen. Üllj le, s mond meg neki, hogy neked ez zavaró, és próbáljon meg változtatni, mert szerinted jó hatással lenne mind a 2 re
2011. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindig szem elött van, csak nem ül le mellém inkább járkál és beszélget más ismerőseivel. Meg szokott hívni italra meg megkérdezi,hogy jólérzem-e magam,de semmi puszi vagy ölelés. Mintha a haverja lennék néha úgy érzem.
2011. nov. 10. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálunk is vannak hasonló dolgok, de azért ennyire nem durva. Pl. mikor összejöttünk, és már 2-3 hónapja együtt voltunk, megjegyeztem neki, hogy iwiwen még mindig az van kint, hogy egyedülálló (meg, hogy Londonban dolgozik, amikor 3 éve hazajött, szóval nyilván nem egy nagy iwiw függő). Utána kis viccesen átírta, hogy házas. Na, jöttek a gratulációk, rájött, hogy 29 évesen ez annyira nem vicces. :) Mindegy, nem reagált rájuk túlzottan. Aztán állást keresett és normalizálta a profilját (az lett, hogy kapcsolatban és a többi adatot is frissítette).


Nem rég regisztráltam FB-ra, ahol ő már évek óta fent van, de nem használja. Megkérdeztem, hogy szeretné-e, ha kiírnánk, hogy kapcsolatban vagyunk. A válasza egyértelmű és határozott nem volt (pedig nekem jól esett volna, de végül lehet, hogy nem baj, hogy az exei nem nézegetik a profilomat). Kicsit rosszul esett, de ez van.


Visszatérve a kérdésedre: lehet, hogy ő tényleg ilyen, de ha szeret, és te elmondod neki ezeket, akkor megérti, hogy neked néhány dologra szükséged van. Pl. szerintem egy kézfogás, vagy néhány közös fénykép alap dolog. Mi is járunk együtt szórakozni, de keresi a figyelmem, megkérdezi, hogy mit hozzon, mit iszok, és az ismerőseinek úgy mutat be, mint a barátnőjét. Ezekből is érzem, hogy fontos vagyok neki. Ugyanakkor ő is rendkívül közvetlen az emberekkel, mindenkihez van 1-2 jó szava, van akivel egész hosszan elbeszélget, de utána visszajön hozzám is pár percre.


Ha ezek a dolgok tényleg zavarnak, mindenképp mondd el neki, de ne úgy tálald, hogy ez a világ legnagyobb problémája (drágám, beszélnünk kell! - na, ezt ne), hanem amikor sétáltok, jegyezd meg, hogy neked milyen jól esne, ha fogná a kezed, mert úgy sokkal közelebb éreznéd magadhoz. (Nem úgy, hogy "Miért nem fogod meg a kezem? Nem is szeretsz!") Szóval tényleg lehet, hogy nem egy romantikus alkat, de sajnos az is lehet, hogy nem vagy neki fontos, esetleg szégyell téged valami miatt. (Nekem volt ilyen, mikor fiatalabb voltam, nem tetszettem egy fiúnak, mégis "jártunk", de nem fogta meg a kezem, nem adott puszit nyilvános helyen, és barátjaként mutatott be. Hónapokkal később bújt ki a szög a zsákból, hogy tulajdonképpen még csak nem is tetszem neki, de jó, hogy van kivel szexelni.) 24/N

2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kingaa1 ***** válasza:
100%
át első vagyok, légy figyelmes, nem akarlak elbizonytalanitani, de nekem ez sántit, egy fiú ha szereti a párját, azt másnak is megakarja mutatni... Másfél évet kibirni úgy hogy csak a legjobb barátok tudják... Nem azt ondom, me a nyakán sem kell lógni, de azért mindenképpen tudatni kell ismerősökkel, hogy "az enyém" szebben mondva "foglalt a lány"
2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves második. Dióhéjban ugyan ez van nálunk is. A probléma abból indul ki,hogy nincs túl nagy önbizalmam ő pedig az a fajta férfi aki után minden nő megfordul. Szórakozóhelyen ő is ilyen közvetlen mindenkivel beszélgetős,lehet ezért érzem furának a helyzetet. Elnézegettem más párokat és mindenki ölelgeti a párját állandóan és akkor jövök rá,hogy a mi kapcsolatunk merőben más. Kérdeztem tőle,hogy szégyell-e vagy valami a válasza nem volt,és mindig azt kapom,hogy nem mások véleményével kell foglalkozni. Ezért nem akarja a közösségi oldalon sem kiírni a kapcsolati státuszát.
2011. nov. 10. 18:39
 6/11 Kingaa1 ***** válasza:
én még mindig azon vagyok, hogy ez egy számára olyan duma, amit elhitettet veled, s mivel te nem fogsz szakitani, mert azért szereted, igy csinál veled amit akar... velem ugyanez volt..
2011. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én a párommal kettesben is el szoktam menni és akkor csak rám figyel. Azt, hogy ilyen nyitott már megszoktam, eleinte kicsit furcsa volt (na jó, szörnyen féltékeny voltam, de már tudom, hogy felesleges). És nagyon romantikus alkat, a fél éves fordulónkra pl. összerittyentett egy nagyon finom és kellemes vacsorát (gyertyával és mindennel). Egyébként mi is 1,5 éve vagyunk együtt. Szerintem beszélj vele, az hogy megfogja a kezed, még nem csöpögős.
2011. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És az elsővel egyet értve: szerintem is gáz ez az egész.
2011. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KBéé ***** válasza:
Ahogy olvastam még a lélegzetem is elállt, mert ugyanebben a helyzetben vagyok.(mi 2 éve vagyunk együtt)Nagyon szeretem de néha fáj hogy igy viselkedik, mondjuk otthon amikor kettesben vagyunk akkor testileg is közelebb kerülünk egymáshoz de mások előtt engem sem nagyon babusgat. Lehet hogy tényleg úgy gondolja hogy nem tartozik másra és kész.. Lehet hogy nem számit de ti mennyi idősek vagytok? Én 24/N Ő 36/F
2011. nov. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ha ilyen, ebből a szempontból nem fog változni, mert ha megváltozna az már nem ő lenne. Feleslegesen tépnéd a szád...neked mások az igényeid...romantikára vágysz, tőle nem kapod meg :/ lehet a későbbiekben ez nagyobb gondot fog majd okozni...
2011. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!