Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljem le erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem le erről a fiúról? Hisz le feküdt vele 2 szer is.

Figyelt kérdés

Miért tette van egy barátja akit jól ismerek szerették egymást..aztán az előző pasija megkérdezte nem járnak-e és ő igent mondott le is feküdt vele..persze azt a normális fiút akivel eddig járt az kidobta..nem értem mért.

pedig a kivel lefeküdt az egy nőcsábász..volt hogy egyszerre 7 csaja volt..barátnőmet is beleértve és tudta is de nem érdekelte..hogy beszéljem le erről a fiúról?rám nagyon hallgat szóval segítsetek..ja és mellesleg 13 a barátnőm és én nagy ribancságnak tartom ezt.


2010. nov. 25. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

úgysem tudod lebeszélni. majd tanul a saját kárán, addig hiába mondasz neki bármit is...

még ha a szüleinek mesélnél erről... persze biztos megutálna érte. :D

2010. nov. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

szüleinek nem akarok..

különben nem tanul..hiába már párszor úgy átcseszte a fejét ez a gyerek és nem tanul belőle.

2010. nov. 25. 10:10
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán ne szólj bele!!! A szülőknek meg pláne nincs közöd hozzá
2010. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hát haggyam hogy állandóan lefeküdjön vele?mi lesz belőle ha nagy lesz?
2010. nov. 25. 10:14
 5/11 anonim ***** válasza:
A srác hány éves? Ez később jó eséllyel komoly lelki sérülést fog okozni. Én szerintem szólnék a szüleinek. Aki azt írta, h semmi közük hozzá, nagyon téved! és mi van ha teherbe esik? 13 évesen még a teste sincs rá készen... 14 éves koráig a szülőnek joga van az ilyesmiről tudnia, akármennyire is le leszek pontozva. Ha ilyen kis szemét a hapsi, vagy perverz pedofil, akkor még fel is jelenthetik, jogosan!
2010. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jah és mellesleg bűncselekmény, liliomtiprás címen... bárki feljelentheti a srácot, nem csak a szülők...
2010. nov. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A gyerek 14 -.-"azse jobb.. de a szüleinek nem szólok és nem is fogok.inkább tanácsokat kérek.
2010. nov. 25. 10:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? ide fejlődött a világ? Amúgy nem suliban kéne lenned?

Ha nem jók az eddigi tanácsok, és a szülőknek szólás, nagyon nem tudok mást mondani... Próbáld megijeszteni a csajt a terhességgel, mert h nincs 100%os védelem, és hogy legalább addig tűrtőztesse magát, amíg képes nem lesz egy gyerek nevelésére...

2010. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ott kéne.. de beteg vagyok :S

Hát ide :/ jólvan ez még eddig eszembe se jutott hátha ez segít köszi

2010. nov. 25. 10:34
 10/11 anonim ***** válasza:
nem tudod sajnos lebeszelni. megkostolta a szex oromeit mar keso. a fiut kellene valahogy megijeszteni hogy szaljon le rola. 18 f
2010. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!