Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez féltékenységnek számit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roxor3 kérdése:

Ez féltékenységnek számit? Mit tegyek, hogy beszéljem meg vele? 14F

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársammal másfél hónapja jöttem össze... elején minden nagyon jól ment még most is csak hát a suliban mögöttem ül a haverom és melette a barátnőm és hát egész órán jól elvannak meg fogdossa bnőm hasát meg csipkedi meg stb. meg elröhögnek egész órán... de a tanár le se szarja de ha én hozzászolok vkihez egyből rámszól...-.-". aztán a bnőmmel már jól alakult minden. első csók is megvolt szájrapuszival köszönünk reggel. minden héten megyek hozzájuk.

De ez az egy mindig idegesit!

Miért van ez?

Lány 15L - Én 15F //4 hónap van köztünk


2011. máj. 9. 19:18
 1/10 Voguelilias ***** válasza:
Az egy dolog, hogy órán hogy viselkedik bár a lány oldaláról sem korrekt viselkedés, hogy hagyja magát más fiúnak is. Ezt meg kell vele beszélni, hogy neked ez rosszul esik és bánt a dolog. Ha a beszélgetés után is így viselkedik akkor én azt javaslom 20 éves fejjel, hogy más lány után kell nézni aki nem "aláz" meg az osztálytársak előtt.
2011. máj. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ciccamicca válasza:

Kérdésedre válasz féltékenység.

Szerintem beszéld meg a dolgot a barátnőddel és a haveroddal is. Ha a barátnődnek is haverja a srác, akkor nincs ok féltékenységre, szerintem alap dolognak számít barátok közt, hogy más pasijára/csajára nem tesszük a kezünket.^^

És megértem h ingerült, ideges leszel tőle, de ezt gyorsan dobd el, mert nem túl vonzó dolog a túlzott féltékenység, nem beszélve arról, ha egy haverjától próbálod elszakítani(nem állítom, hogy ezt teszed, de ha nagyon zavar se tedd). Csak azt éred el, hogy dühös lesz és összevesztek ezen.

Szóval kitartás, és ne legyél ideges, és beszéld meg a barátnőddel a dolgot, megfogja érteni^^

2011. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, holnap jelentkezem és majd elmondom a részleteket.
2011. máj. 9. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyébként reggel fogok vele találkozni még suli előtt mert együtt sétálunk be a suliba. Szerintetek hogyan kellene megbeszélnem, hogy ne higgye, azt hogy féltékeny vagyok?
2011. máj. 9. 20:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Kiváncsi vagyok mi lett. :D
2011. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na. most értem még csak haza. Megbeszéltük és aztmondta hogy neki nem is tetszik csak hülyülni szoktak.. hát én nekem vmi fura érzésem van. de ezt nem mondtam már neki ma este beszélünk megint
2011. máj. 10. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
mond meg neki h neki se tetszene ha te gy hulyülnél más lányokal.
2011. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Minden rendben van tisztáztuk a dolgokat.köszi nektek
2011. máj. 10. 20:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor jó :)
2011. máj. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nos mint kiderült. a szünetbe mikor elballagtunk a haverom aki a csajom mellett ült elmondta a bnőmnek hogy azért csin. a dolgokat mert szerelmes volt belé csak nem akarta elmondani. és ebből most majdnem szakitottunk.
2011. jún. 28. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!