Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg vele?

Figyelt kérdés

Barátommal 1.5 éve vagyunk együtt.

A kapcsolatunk mondhatni,hogy konfliktusmentes mégis van pár dolog ami zavar.

Ha valahova megyünk nem szokta megfogni a kezem,de ez már kezdetek óta így van.

Nem szeretné kiírni a közösségi oldalra,hogy kapcsolatban van velem(szerinte nem ez a fontos,hogy akinek tudnia kell az tudja mások meg nem érdeklik)

1.5 év alatt egyetlen közös fényképünk nem készült még.

Ha elmegyünk együtt szórakozni akkor inkább érzem úgy,hogy haverjaként kezel mint a barátnőjeként. Járkál össze vissza mindenkivel dumál nem sokat foglalkozik velem.

Romantika sem az erőssége,nem az az összebújós tipus.

Nem igazán mond nekem szépeket.

Amikor leültem vele és rákérdeztem,hogy szeret-e és boldog-e velem akkor igent mondott,és ezeken a felsorolt dolgokon kívül nagyon jól megvagyunk kedveskedik ajándékokkal ha olyan az alkalom.

Sok mindenben egyforma az ízlésünk,jókat nevetünk.

Valahogy meg kéne neki ezeket mondanom,de félek,hogy veszekedés lenne a vége.

Közös ismerőseink szerint ő ilyen,nem az az érzelgős csöpögős tipus.


2011. nov. 10. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már keresem a megfelelő alkalmat,hogy megbeszéljem vele.

Egyébként én 21 éves vagyok ő pedig 28.

2011. nov. 11. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!