Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg anyával?...

Hogy beszéljem meg anyával? (lent)

Figyelt kérdés
Anyukám tegnapelőtt megígért nekem egy helix piercinget . (felső fül porc) de amikor tegnap hazaért,rákérdeztem,és összevissza hazudott róla,amik nem is igazak,mert utána olvastam itt gyakorin.Most mit tegyek,vagy hogy beszéljem meg vele,hogy névnapomra ezt kaphassam?(szombaton lesz) köldök piercingem már van.Hazugságai között egyébként az is benne volt,hogy az iskola miatt nem engedi,mert felhívta az osztályfőnökömet,és mondta az osztályfőnököm,hogy nem megengedett a piercing az iskolában.De ezt anyám csak kitalálta,hogy tudjon mit hazudni.
2012. aug. 23. 07:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Én úgy tudom hogy csak tesi órán tilos a piercing a fülbevalóval, gyűrűvel, karkötővel és nyaklánccal együtt. Szóval meglehet hogy hazudott, de lehet hogy azért mert meggondolta magát vagy nem tetszik neki hogy még egy piercinget akarsz. Kérdezd meg tőle hogy miért hazudott vagy hogy miért nem akart elvinni, jobb ötletem egyelőre nincs.
2012. aug. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem biztos, hogy az anyukád hazudott, mivel az én gyerekeim iskoláinak a házirendjeiben is tiltva van a piercing viselése!...


Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb tanár ellenszenvét ki fogod vívni a fülpiercingeddel... Kell az neked, hogy utáljanak a tanárok?!...

(A köldök-piercingedet nem látják, de a füledet igen!)

2012. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

1. Ha az én gyerekem lennél, és ilyeneket mondanál, hogy hazudok, akkor garantáltan nem engednék meg neket többé semmit.

2. Sok iskolában tilos a piercing, még ha itt egyesek mást is irnak. Ugyanis a GYK-n irtak nem jelentenek semmivel többet, mint egyéni véleményt, ez senkire nézve nem kötelezö. Viszont az iskoláknakjoga van a házirendben kikötni, hogy mi megengedett és mi tilos, mégha máshol esetlen nem igy van is.

3. A piercinget eleve undorító dolognak tartom (ez magánügyem), de a legtöbb tanár illetve munkaadó is, és ha emiatt nem tudod elvégezni az iskolát vagy nem kapcsz munkát, akkor utána hiába hözöngsz.

2012. aug. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom mi bajotok van vele,de ez szinte olyan mint egy sima fülbevaló! Nekem 12 éves korom óta volt ilyen,most 23 vagyok és semmi,de semmi bajom nem lett belőle.


A hajaddal simán el tudod takarni,tesiórán pedig leragasztani.


Ti meg be vagytok gyepesedve!

2012. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A házirendünket végig olvastam,és nem áll benne,hogy tilos a piercing/tetoválás. 12 éves gyereknek tavaly óta rajta van egy nonfiguratív vagy milyen tetoválás a jobb vádliján.az egész vádliját betölti.
2012. aug. 23. 08:29
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Én azt mondtam hogy LEHET hogy hazudott, nem mondtam biztosra, mivel nem ismerem az anyját, se az ő szempontját, csak a kérdezőjét ismerem. Amikor meg azt írtam hogy kérdezze meg miért hazudott, azt úgy gondoltam hogyha a kérdező úgy gondolja hogy az anyja hazudott akkor kérdezze meg tőle hogy miért tette.
2012. aug. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy egyáltalán? Amúgy egy helixért nem fognak szólni, sima fülbevalónak számít most már. Ha mondjuk industrialt akarnál lehet más lenne a helyzet. Kérdezd meg miért változott meg a véleménye, de ne támadd le azzal,hogy hazudik. Ja, és nem gyakorin kéne utána olvasni hanem mondjuk hozzáértő oldalon...itt ugyanis orbitális baromságokat tudnak összeírni a piercingekről.
2012. aug. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
15 leszek januárban.
2012. aug. 23. 08:44
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
14 évesen már pc?! Ez kell a mai gyerekeknek! Csak gratulálni tudok..
2012. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én sejtettem hogy 14-15 év körüli lehetsz, a "probléma" leírásából kiderült. Őszintén szólva szerintem még nem való neked ilyesmi, de ha az anyukád megengedi akkor miért ne?
2012. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!