Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös kezdőbetűjű nevet...

Közös kezdőbetűjű nevet adnátok a gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Kisfiam neve Nándor, hamarosan megszületik a kisöccse és a Nimród a közös név, ami az apukájuknak és nekem is tetszene. Viszont régi álmom hogy ha lesz egyszer egy kislányom Nóra legyen (nagymamám Eleonóra után). Nem fura, hogy mindegyikőjüknek ugyanazzal a betűvel kezdődik a neve?


Illetve a Nimródnak milyen jó becenevei vannak (bár nem akarjuk becézni, de ahogy magunkat ismerem, mégis lesz :) )


2012. aug. 19. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne baj? Már hallottam ilyenről. Nem rosszabb, mint mikor 8 generáción keresztül ugyanaz a férfiak keresztneve. :S Szerintem ez jópofa. :)
2012. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. A kérdé fura! És elég gyerekes. Ha nektek az a név tetszik, akkor adjátok azt a nevet.
2012. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A közös kezdőbetű egyáltalán nem zavaró, az a fontos, hogy teszik-e egy név vagy sem, ill. a családnévvel együtt jó-e a hangzása. Én a helyedben nem tervezgetnék most becenevet, azt az "élet", azaz a mindennapi kapcsolatotok hozza magával.
2012. aug. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem nem fura,sok embert-testvérpárt ismerek akiknek ugyanaz a kezdőbetűjük.:)
2012. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyan családot, ahol mindegyik gyereknek D betűvel kezdődik a keresztneve.
2012. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez tök jó:) nincs evvel baj

Ha Nimród lenne a fiam neve, én tuti Nimi-nek becézném :D

2012. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fú, nekem nagyon ellenszenves dolog, de csak azért, mert a Kardashian-éknál láttam csak így, hogy Kim, Khloe, Kendall, Kylie meg isten tudja, még mi.
2012. aug. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Nimi túl lányos, inkább Nimó vagy Rodi.
2012. dec. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!