Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a családotok havi...

Mennyi a családotok havi bevétele? Hány főre?

Figyelt kérdés
Tehát hány főből áll a család és ebből hányan keresők?
2012. aug. 17. 05:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
4-en vagyunk a családban. Anya,apa Bécs mellett dolgoznak egy helyen, fejenként 350ezret keresnek, naponta hazajönnek. A tesóm még tanul, gyakorlati helyén havonta kap 15ezret, most nyáron meg maradhatott dolgozni és havonta kapott +100ezret. Szóval most Augusztusban összesen 815ezret kerestek, de mivel a tesómnak nem kell leadnia semmit ezért végülis 700ezer a havi bevételük, és mivel alapból a tesómat is pénzelik ezért 3 főre, magamat azért nem írtam mert én meg Németországban élek jelenleg, egyedül, az én keresetem 1600€ nettó. De mikor otthon voltam akkor 150ezret kerestem, de volt mikor csak 100at akkor nekem sem kellett leadnom, nem vagyunk elkényeztetve mert régen nagyon szegények voltunk és tudjuk a pénz értékét. 21/F
2016. aug. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!