Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik er tobbet: ha van...

Melyik er tobbet: ha van penzed, vagy ha van szereto csaladod?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az sokkal tobbet er ha van hova hazaenned ahova sziesen mesz haza es szeretettel varnak, mint hogy a csaladod lesz***ja hoy mi van veled de a kezedbe nyomnak egy.lakas meg.slusszkulcsot.

Na errol ismerosem akiknek kenytelen otthon lakniuk rendesen kiosztottak a nezetemrol. Szerintuk az elet barki barmit mond arrol szol hogy mennyi penzed van. Es a szeretet, csalad losz**t sem er ha ninca penzed...

Oszinten: melyik er tobbet?



2012. aug. 15. 18:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Látott már valaki éhező, de boldog családot? Ha nincs pénzed, nincs boldog család sem. Jó hazajönni valakihez, de rossz 0-24-ben gyomorgörccsel létezni, h mit fogunk enni és miből fizetem ki az albit jövő hónapban. Rossz a szemükbe nézni, amikor tőled várják a megoldást, sokszor azt kívánom, h bár lennék egyedül, mert akkor már nem lennék. Pénz nélkül családban lenni a legrosszabb. És amikor a gyerek azt mondja: Éhes vagyok!
2012. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
család:) <3
2013. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!