Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik er tobbet: ha van...

Melyik er tobbet: ha van penzed, vagy ha van szereto csaladod?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az sokkal tobbet er ha van hova hazaenned ahova sziesen mesz haza es szeretettel varnak, mint hogy a csaladod lesz***ja hoy mi van veled de a kezedbe nyomnak egy.lakas meg.slusszkulcsot.

Na errol ismerosem akiknek kenytelen otthon lakniuk rendesen kiosztottak a nezetemrol. Szerintuk az elet barki barmit mond arrol szol hogy mennyi penzed van. Es a szeretet, csalad losz**t sem er ha ninca penzed...

Oszinten: melyik er tobbet?



2012. aug. 15. 18:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

Előző.

A csendes lakást szereted,azt hogy nincs kihez egy jó szót szólni,kivel vacsizni,vagy simán kettesben,csöndben üldögélni?


Család!!

2012. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt szeretem. :) Vannak szeretteim, de nem érzem szükségét, hogy sok legyen belőlük vagy hogy közel legyek hozzájuk, végülis a nap végén boldog vagyok, hogy otthon lehetek egyedül. Szerintem vannak ennél perverzebb emberek is a világon, nem tudom mi a baj ezzel.
2012. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%

"A család. A pénz semmit sem ér, ha nincs kivel megosztanod."


Ezt te komolyan is gondolod? Vagy ez ilyen álszent duma? Én inkább örülök ha nem kell senkivel semmin osztoznom.

2012. aug. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbben a pénzt választanák
2012. aug. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák!(szerencsére)

Szóval valakinek a pénz valakinek pedig a család a fontos. Kár is ezen vitatkozni meg lepontozni egymást.

Számomra a kettő együtt a fontos! Hiába van egy szerető családod, ha minden este úgy kell álomra hajtanod a fejed, hogy mit fogunk holnap enni meg stb.

2012. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlöre a pénz, mert felszínes világban élünk és a külsöségek határozzák meg a helyünket.


Túlságosan pénzéhes lettem, eltolom magamtól a kapcsolatokat, mert tudom, hogy az együtt töltött idöben is pénzt kereshetnék... pénz miatt hagytak el és nem is hiszem el, hogy egy átlagos, normális keresetü emberként megmaradna mellettem valaki akivel családot alapíthatnék.

2012. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

20-as vagyok.

Igen képzeld komolyan gondolom. Nem hiszem, ha 50 évesen egyedül ücsörögnék a nagy házamba, a sok pénzemmel, akkor olyan nagyon boldog lennék. Te örülj annak, hogy nem kell megosztanod senkivel semmit.

2012. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
56%

Család!

Sose számíthattam a családomra, és nagyon fáj.

2012. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha se családom, se pénzem nem lenne, nekem a pénz kellene. Ha az van, akkor utána minden könnyebb. Könnyebb családot alapítani, nem rokkan bele a párkapcsolat a vitába, h már megint minek vettél egy új farmert, vagy miért rendeltél pizzát, stb. Ilyen kicsinyes hülyeségek is vitát generálna, ha nincs pénz. Meg a frusztráció, h az én gyerekem nem mehet a sítáborba, mert a felszerelést se tudom megvenni.

Vagy a nyomorgás egy rossz állapotú albérletben, ahová senkit nem hívsz, mert szégyelled a körülményeket. A családi szeretetből nem fogom kifizetni a számlákat. Max. segítenek a családtagok kifizetni, de azt meg is kell adni, ehhez megint csak pénz kell.

2012. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Csakis pénz! Pénzből tudsz családot alapítani, de családból pénzt csinálni nem. Inkább élek gazdagon egyedül ,mint csórón egy nagy éhező családban.
2012. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!