Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik er tobbet: ha van...

Melyik er tobbet: ha van penzed, vagy ha van szereto csaladod?

Figyelt kérdés

Mert szerintem az sokkal tobbet er ha van hova hazaenned ahova sziesen mesz haza es szeretettel varnak, mint hogy a csaladod lesz***ja hoy mi van veled de a kezedbe nyomnak egy.lakas meg.slusszkulcsot.

Na errol ismerosem akiknek kenytelen otthon lakniuk rendesen kiosztottak a nezetemrol. Szerintuk az elet barki barmit mond arrol szol hogy mennyi penzed van. Es a szeretet, csalad losz**t sem er ha ninca penzed...

Oszinten: melyik er tobbet?



2012. aug. 15. 18:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%

Az én anyám egy mérgező szülő. Ott aláz, ahol tud. Még az apai örökségem egy részét sem akarja odaadni. Egész gyerekkorom zsarolásból, lelki terrorból állt. És semmit nem kaptam, csak a szemét szövegét útravalónak.

Előző voltam.

2012. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%
El lehet olvasni a kérdését, egyszerűen nincsenek ékezetek, ne csináljunk már ebből ekkora ügyet...
2012. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
73%

Pénz nekem mindennél többet ér. Ha az van boldog vagyok, ha nincs akkor sz*r az egész, akkor a család sem érdekel.

Amúgy meg le lehet szólni miatta, de nem vagyunk egyformák, szóval nem mindenkinek az a legfontosabb ami neked, kár ezen vitatkozni.

2012. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%

Nekem-nekünk,a családnak-az első a család,és aztán annyi pénz amiből kényelmesen megélhetünk(vagyis jut rendesen kajára,ruhára,a számlákra,tüzelőre,nem kell bankhitelből tüzelőt venni,mert a fizetésből is megspórolhatom-na ezt sem ebben az országban lehet megtenni-, évente 1-2 alkalom strand,vagy 3 napos nyaralás belföldön.)

És persze,hogy megélhessünk a fizetésből,ne kelljen az első nagyobb kiadásnál-pl. hirtelen betegség,vártnál nagyobb számla,kisebb festés,felújitás,kicsi esküvő,stb...- hitelt felvenni,lehessen a fizetésből spórolni rá.


Ami az érdekes,hogy nálunk ha van pénz,jó,ha nincs úgy is jó.Nem csinálunk gondot abból ha pl. lyukas,beázó cipőben kell melózni menni.

Válogatni sem válogatunk,eszünk,ami van,ami olcsó.


Békeszerető emberek vagyunk,nem szoktunk veszekedni.Attól úgysem lesz több pénzünk.

2012. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
51%
pénz, pénz, pénz...
2012. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
63%
Pénz. Szeretetből egyérszt nem lehet jóllakni, másrészt a kettő nem zárja ki egymást. És ha nincs is jó családod, arról nem tehetsz, de mindig találhatsz olyanokat akik a barátaid és szeretnek téged, meg alapíthatsz saját családot. Plusz nem mindenki ugyanarra vágyik. Én például tökéletesen megelégszem azzal, hogy van egy-két barátom, meg tudom, hogy a családom jól elvan valahol messze, én megörülök, hogy este hazajöhetek és egyedül lehetek békében, csöndesen, fáraszt a sok ember. Mindenki mást szeret.
2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%
PÉNZ PÉNZ tapasztalat,az emberek hazudok nem szabad senkiben se megbízni!!!!!!!!!!!!!!!!!!CSAK MAGADRA SZÁMÍTHATSZ+PÉNZRE
2012. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
Kitörölheted a sok pénzeddel,ha nem vár haza senki!
2012. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
És mi van akkor ha valaki szeret egyedül hazaérni? :D Na hoppá, akkor sajnos muszáj lesz elfogadni, hogy különböző emberek léteznek!
2012. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
A család. A pénz semmit sem ér, ha nincs kivel megosztanod.
2012. aug. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!