Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket szokott éjszaka...

Titeket szokott éjszaka leszellenteni a párotok álmában?

Figyelt kérdés
Már félek úgy fordulni, hogy a feneke felém legyen, mert odabüdösít már majdnem minden éjszak vagy reggel.Csak az egyik oldalamra fekhetek, mert nem akarok bűzbombákat szagolni.Veletek előfordul ilyen?Elég kellemetlen dolog.

2012. aug. 13. 08:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy tudod elkerülni, ha vesztek egy nagyobb ágyat ahol odébb tudsz tőle húzódni.
2012. aug. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Fejtől lábtól alszotok, különben hogy kerül az alfele az orrod közelébe?

Érdekes én álmomban nem szoktam semmit érezni, biztos mélyen alszok.

Használjatok külön takarót, akkor el lesz szigetelve!

:D

2012. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Igeennn :D

Valamelyik este is azt hittem hogy lefordulok az ágyról:D

De engem nem zavar az ilyen dolog,azt sem várom el hogy az arcán kívül mást borotváljon :D


Egyszerű emberek vagyunk mind!


20/L

2012. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Éjjel aludni kell nem szaglászni és hallgatózni...


egyébként szokott,én is szoktam,emberek vagyunk,teljesen természetes,főleg ha olyat főzök vacsira,amitől kell is.

De engem nem zavar,direkt nem fingunk egymás orra alá,de napközben sem szaladgálunk ki ha kell,éjjel lehetetlen is lenne.

2012. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez az esemény nálunk is előfordul, kölcsönösen, de ez az élet velejárója. Ezért még nem fogjuk bevarratni egymás fenekét.
2012. aug. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

Hányszor szólt a párod hogy leszellentetted álmában? Gondolom soha...

Ha megtetted akkor azt te észre sem vetted a párod meg nem foglalkozott vele. Bár vélhetően ő éjszaka alszik és nem szagolgat...


Ja és tuti első kapcsolat :))

A pasik néha eregetnek! Lányok is :))

És egyik sem rózsavíz illatú :))

Csak az ember a sajátját könnyebben elviseli vagy akár alig érzi...

2012. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nagy ágyon alszunk, külön takaróval.Páromon gatya sincs és magzati pózban alszik általában , takaró nélkül így nyáron főleg.Az én fejem meg olyan 50 centire van az ő fenekétől, ha én is úgy fordulok felé.Valahogy mindíg egyre közelebb jön a tomporával.Éjszaka aludni kell igen, de van hogy felébredek pár percre vagy reggel én már fenn vagyok ő meg bőven alszik és akkor jön a bűzbomba.Tudom nem tudok vele mit csinálni csak néha olyan mérges leszek, hogy nem aludhatok úgy ahogy akarok:D.De akkor másoknál is van ilyen, megnyugodtam.
2012. aug. 13. 08:51
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Tolj le a torkán esténként egy Espumisan-t!
2012. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szokott. Múltkor valamiért nem bírtam elaludni, ő meg már régen mély álomban volt, egyszer csak elengedte a galambot, én is azt hittem leszédülök az ágyról, még picit el is nevettem magam, hogy én ott forgolódok meg nem bírok aludni, ő meg leszellent, de hát ez van. Gondolom én is szoktam :D Emberi dolog :D

19/L

2012. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én meg kényesen ügyelek, nehogy elszellentsem magam, még szorongatom is, sajnos én ilyen vagyok.Lehet veszek egy maszkot éjszakára:D
2012. aug. 13. 09:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!