Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti haragudnátok ezért?

Szülők ti haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

A saját tv-m tönkrement. még annó az óvodás ballagásomra kaptam, várható volt,hogy lassan elköszön.De tv-t akartam nézni, csendben el sem tudok aludni. Anyu és Nevelőapum tegnap elmentek reggel és most érnek majd haza. Én fogtam magam ,és áthoztam a tv-jüket a szobámba. Már visszacsempésztem , de félek,hogy lesz valami gáz. Mindent vissza helyeztem oda,ahol volt, de akkor is. Nevelőapám egyke volt világ életében, és utálja, ha valaki a cuccaihoz nyúl. Most kb. jóban vagyunk, de nem akarom,hogy ezzel megint elcsesszek mindent.

(Tudom ,valahol éheznek ,meg másnak nagyobb bajai vannak. Viszont nekem most ez a legnagyobb bajom.)

16L


2012. aug. 12. 17:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
kutya nem fog rájönni. Én egyszer apám kocsiját vittem el szó nélkül mert a barátnőm lekéste az utolsó vonatot az én autóm meg szervízbe volt, és nem derült ki. Szerintem meg azért nem fog itt nekiállni pattogni hogy jaj elvitted a tv-t egy fél napra.
2012. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

attól félek,hogy mégis :/

egyszer elromlott a gépem, beadtuk szervízbe. Örültem magamnak,mikor láttam,hogy a laptop itthon van.Kerestem is egy jó filmet,aztán megláttam,hogy direkt kivette és eldugta a laptop aksiját.


sajnos a pc-m böngészője akad,összeomlik. Nem igazán visz rendesen semmit :S

2012. aug. 12. 17:55
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha ki van alóla húzva az áram karbantartás közben akkor az a csoda ha müködik egyáltalán az a gép.

Ilyen régi analóg tv-t kaptok már 5-10e Ft-ért.

2012. aug. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos eléggé komplikát ez a tv ügy. Egyetlen helyre fér el. Ide már csak vagy egy szintén ilyen kis tv- fér be, vagy egy lcd tv.(a szobám fala körbe van szerelve polcokkal. Az egyik sarkiban van most a tv-m)
2012. aug. 12. 18:16
 15/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha kisképernyős analóg akkor 3000Ft.
2012. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 avellana ***** válasza:
0%

Én biztos nem haragudnék ezért, csak lehet megilletődnék, hogy mégis hol a tv-m. Bár én nagyon megvagyok nélküle.

Ne csináljátok már, egy háztartásban vagytok, és szerintem egy családban nincs helye "enyémnek" és "tiédnek". Ott a "miénk" lenne a helyes. Szerintem beszélj velük: ha lehet, új tv vétele, ha nem, akkor mondjuk a hét bizonyos napjain te alszol vele, máskor meg a nevelők.

2012. aug. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy észreveszik vagy sem, mert ez neked állandó problémát okozhat, mármint az elalvás. Az, hogy mindig áthurcolod a nevelőapádék tévéjét titokban, nem megoldás, meg nem is tudnád mindennap megcsinálni.

Beszélj velük, hogy neked hiányzik a tévé, és hogy tudnának-e valamit segíteni az ügyben.

De ha csak a zaj kell, akkor kapcsold be a rádiót, ha van.

Vagy próbálj meg sötétben aludni. Azt hiszem, ez csak megszokás kérdése. Régen én féltem a sötéttől (kisgyerekként), majd később csak sötétben tudtam aludni és csöndben, azt is utáltam, ha villog a tévé a jelenetváltások közben. Most meg kifejezetten szeretek tévé mellett aludni.

2012. aug. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!