Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők ti haragudnátok ezért?

Szülők ti haragudnátok ezért?

Figyelt kérdés

A saját tv-m tönkrement. még annó az óvodás ballagásomra kaptam, várható volt,hogy lassan elköszön.De tv-t akartam nézni, csendben el sem tudok aludni. Anyu és Nevelőapum tegnap elmentek reggel és most érnek majd haza. Én fogtam magam ,és áthoztam a tv-jüket a szobámba. Már visszacsempésztem , de félek,hogy lesz valami gáz. Mindent vissza helyeztem oda,ahol volt, de akkor is. Nevelőapám egyke volt világ életében, és utálja, ha valaki a cuccaihoz nyúl. Most kb. jóban vagyunk, de nem akarom,hogy ezzel megint elcsesszek mindent.

(Tudom ,valahol éheznek ,meg másnak nagyobb bajai vannak. Viszont nekem most ez a legnagyobb bajom.)

16L


2012. aug. 12. 17:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy észre se fogják venni.

Elvitted, visszatetted, semmi baja nem lett, fölösleges lenne ebből "balhét" csinálnia.

2012. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem lesz gond,de ha ilyenek miatt kell aggódnod nem veled van a gond.És ha szól érte akkor mi van együtt éltek vazze.Légy nyugodt és magabiztos ennyi az egész.Én fordított helyzetben biztos kiröhögném.
2012. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
10%

Én is utálom ha a cuccaimat piszkálják,ahogy feltételezem hogy te is utálod ha a dolgaidat piszkálják.

Ha nem veszik észre,akkor nem kell megemlíteni a dolgot. Hallgass róla. Ha észreveszik kérj elnézést, és ne akadj ki ha berág a nevelőapád..Mégiscsak a holmijához nyúltál..

2012. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Én nem, meg már vettem volna a lányomnak új tv-t, ha az anyagiak nem engednék, akkor egy használtat. Én tv függő vagyok, én se tudok csendben el lenni. 25 éves anya vagyok és van egy 11 hetes lányom, én így is fogok cselekedni, ha nagyobb lesz. :D
2012. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Van pc-d, azon is tudsz tévézni ha nagyon akarsz, ez is szólhat a háttérben mig elalszol. Ő szobájukban is tudsz tévézni, meg is kérdezheted őket hogy tönkrement mig elutaztak használhatod e.

Hétfön majd vesztek egy olyat ami volt, nem egy egetverő összeg.

2012. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem próbálj meg csendben elaludni, mert ez elég nagy pazarlás.
2012. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok.Nálunk ebből világraszóló botrány lenne.Én nem mertem volna kölcsön venni a tévét.Inkább újítsatok be egy másikat.
2012. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A balhét megelőzendő, én inkább szólnék. Ha minden ok-s, legfeljebb kicsit morog. De ha valami mégsem lesz rendben, nagyobb ordítozás lesz.
2012. aug. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most voltunk nyaralni, meg sulikezdés. Nem hiszem,hogy mostanában kapni fogok újat. első próbálkozásuk tuti az lesz,hogy "elvisszük szerelőhöz" csak csóri tv már eddig is csak akkor kapcsolt be, amikor kedve volt.


Nem, én sem szeretem.De ők megteszik. Leszaladok a szeméttel és úgy marad a gépem, akkor lekapcsolják. Elugrok valahova, úgy hagyom a gépet (torrent,vírusírtás, töredezettség-mentesítés.), mire hazaérek le van kapcsolva.Mikor könyörögtem,hogy csak a tv-met ne kapcsolják le, mert nem kapcsol be újra, akkor is mindig le lett kapcsolva. tehát ők sem tisztelik ilyen téren a dolgaimat.


Hát,eléggé para,hogy ilyenekért kell aggódnom. Régen Anyu nagyon lecseszett,mikor a hangszórójukat hoztam át,mikor nem voltak itthon. (az enyém szintén régi, recseg) ha nem veszik észre eszem ágába sincs szólni, csak attól félek,hogy megint "teszt" dolgokat pakolt ki Nevelőapum.Régen csinált ilyet,hogy valami jelentéktelen dolgot rakott egy olyan cuccához,amiről sejtette,hogy más is használja, és ha hazaért, és az a dolog máshogy állt,ment a durci. (pl. papírzsepi,vagy máshogy rendezi a drótokat)

2012. aug. 12. 17:43
 10/17 A kérdező kommentje:
amúgy, már akkor is használt volt,mikor megkaptam. kb 4 évet használták. 14-16 éves lehet.
2012. aug. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!