Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt lezárni?

Hogy lehet ezt lezárni?

Figyelt kérdés

3 hónapja hagyott el a barátom, és nem bírom elfelejteni. Pedig azt gondolom találok jobbat, mégis állandóan azon jár a fejem h h bizonyítsam be neki h mekkorát vesztett velem, h lássa mennyit haladtam ez alatt 3 hónap alatt, h milyen jó vagyok és sajnálja h elvesztett. Tudom h szánalmas és az is h nem normális ez, de nem tudom h zárjam le?

20L


2012. aug. 11. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:

én is jártam hasonló cipőben. egy ideig sírtam, dühöngtem(magamban), hogy mekkora egy r.ohadék stb, aztán elfogadtam a helyzetet, a barátokkal töltöttem az időmet eljártam velük bulizni és pasiztam ezerrel. most úgy vagyok, hogy minden hónapra jut egy(vagy kettő) jelölt. persze egyik sem komoly kb olyan most az életem mint az édes november c. filmben a főszereplő nőé.


olyan ez mint a gyász igazából. el fog múlni, csak idő kérdése.

2012. aug. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Mint a gyász, persze...
2012. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem az zavar h gyászolom. Hanem h kényszerem van h bebizonyítsam neki. pedig igen nagy dolgokat értem el az utóbbi időben amikre büszke lehetnék magamtól is...mindig azt remélem h összefutunk az utcán és h szomorú lesz amiért már nem lehetek az övé...tök gyerekes vagyok
2012. aug. 11. 18:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, de csak túlélő üzemmódba lehet kapcsolni. Úgyis rájön mekkorát veszített, ha tényleg így van, nem kell ezért külön tenned. Egyedül magadért tehetsz. Gondolj arra, hogy csak az a pillanat a tiéd, amiben vagy éppen, és hozd ki belőle a legjobbat. Ha valaha lesz még dolgotok egymással, majd ő jelentkezik.

Csak gyászolni lehet...

2012. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magaért tegyél, magadnak bizonyíts, ne neki. Tedd, amit szeretnél. Ha vele leszel még egyszer, ha nem, akkor is ez a legjobb megoldás.
2012. aug. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazán nem is akarok már vele lenni. mégis rámtör ezernyi emlék amivel még csak megbékélnék, h majd elmúlik. De ez h megyek az utcán és folyton lesem h nem jön-e ő vagy vmelyik családtagja szembe h megmutathassam de király vagyok...nem értem magam, mert tényleg büszke vagyok magamra amúgy és ennek elégnek kéne lennie. Azt hiszem az a bajom h mindig elérem amit akarok addig küzdök és ebbe beletört a bicskám...
2012. aug. 11. 18:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen agyatlan vagyok,ennyi idő után egyre több dolog jut eszembe..Beteges,de sokszor azért öltözök fel még csinosabban,mintha neki akarnék tetszeni,pedig azóta nem láttuk egymást,de bennem van a ha...Sírni már nem sírok,de nagyon hiányzik,pedig nagyon megbántottuk egymást a végén.
2012. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem gyerekes, meg agyatlan, ez normális! Erre nyomós érveket tudok felsorakoztatni.

Ha 45 évesen lennél ugyanilyen helyzetben, akkor is ezt éreznéd.

Bár nem írad, milyen hosszú kapcsolat volt, 3 hónap után is még simán jelen van a gyászfolyamatnak valamelyik fázisa.

Nekem ma van pont 3 hónapja, hogy szakítottam egy 4 éves kapcsolatból. Függetlenül attól, hogy én hagytam el, nagyon nehéz és borzalmas volt, mintha a legnagyobb kicsemet kihajítottam volna a kukába, bántanom kellett akit szerettem, és tudtam hogy nincs visszaút stb stb. Nálam így zajlott/zajlik a feldolgozás:

A kegyetlen (nonstop sírós) időszak 1-2 hét volt, utána egy kicsit lájtosabb (néha sírós) időszak újabb kb. 2 hét (mialatt összefutottam vele, beszélgettünk is és eléggé felkavart), aztán fokozatosan enyhült, csak simán szomorú lettem mikor eszembe jutott, közben bejött a képbe egy új pasi kb. másfél hónapja. A vele való viszonyra nincs hatással ez a késői szakasz (inkább ő van jó hatással a felejtésre). Szóval a szakításnak most van 3 hónapja, jól vagyok, nagyon sokat gondolok rá, de már nem fáj. Viszont mivel 4 évig társak voltunk, nem sikerült még megszoknom, hogy nem kommunikálunk. Sikerült nem haraggal elválni (az őt ért sérelmek ellenére), de ez így egészséges most, mégis megszokhatatlan. Ezért nem telik el úgy nap, hogy ne agyalnék azon, vajon ha ő ezt meg azt látná, tudná stb, mit reagálna, mit gondolna stb (például az új pasimról...), és vajon kíváncsi-e rá, mi van velem, és vajon ha összetalálkoznánk, elmondanám-e neki, vagy kibírnám, hogy ne, és így tovább, szóval a gondolataim jelentős hányadát ez teszi ki, hogy a volt barátom mit szólna ha...

Mivel évekig nagyon szoros, érzelemdús és bensőséges kapcsolatban voltunk, semmi furcsát nem találok abban, hogy ezen jár az agyam. Szerencsére sokkal kevesebbet, mint az új pasimon :) (akibe (még) nem vagyok szerelmes, de a régibe meg már nem).

2012. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!