Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Szerintet...

Mit gondoltok erről? Szerintetek igaza van a barátomnak?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, barátom 18. a legjobb barátnőmmel picit megromlott a viszonyom, mert szerinte sokat vagyok a barátommal, vele meg sose megyek

sehova. állítása szerint akárhányszor hív lemondom. pedig egyszer se hívott mikor kiment a többiekkel. iskola időben nem volt semmi gáz, sokszor átjött vagy én hozzá, esetleg itt aludt. a

barátjával hetente, vagy ritkábban találkoznak. mivel én és a barátom

jóban vagyunk a barátjával, ezért vele kiszokott jönni hozzánk. a nyár alatt lese sz*rta a fejem, elvolt másokkal. (persze neten néha beszéltünk, ha én kerestem) de mikor baj volt mindig hozzám fordult. persze én mindig segítettem neki, mert nagyon

szeretem és szeretném, ha olyan lenne a kapcsolatunk mint régen. a barátom viszont nem bírja őt. most is megbeszéltünk egy találkozót a

barátnőmmel, mert sok mesélni valója van akárcsak nekem. a barátomnak ez nem tetszik, teljesen kivan akadva. szerinte nem kéne vele foglalkoznom, mert csak akkor keres, a problémája van. egyszóval "kihasznál".

ti mit gondoltok erről?


2012. aug. 9. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell eldöntened,hogy kivel akarsz barátkozni.Ha neked jó így ez a barátság és szívesen találkozol a barátnőddel,tedd meg,ne hallgass senkire.
2012. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen gyerekes ahogyan gondolkodtok, te is, ők is. Egy barátság nem erről szól és egy párkapcsolat sem erről...


Azzal barátkozz akivel jól esik és akkor találkozzatok amikor jól esik. Vica verso vonatkozik ez a barátra és a barátnőre is.

2012. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek alapján egyetértek a barátoddal.
2012. aug. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!