Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

a férjem meghívta hozzánk egy rég nem látott barátját egy kis kinti sütögetésre. át is jött a feleségével. míg a férfiak kiültek sörözgetni, addig mi a nappaliban egy kávé mellett társalogtunk. szóhoz se juthattam, ő elkezdte mesélni, hogy a 17 éves lánya teherbe esett, és hogy nem engedi neki elvetetni, mert az mennyire kockázatos, és lehet, hogy többé gyereke sem lehet. meg hogy ő mennyire csalódott, stb.

nem értem miért keseríti meg egy 17 éves lány életét, hisz még fiatal, előtte az egész élet. persze a lány is vigyázhatott volna jobban. igaz ez az ő döntésük, én nem szólhatok bele, de nagyon megdöbbentem. nektek mi a véleményetek erről? ha a ti lányotok került volna ilyen helyzetbe mit tennétek?


2012. aug. 9. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudod, hogy hogyan zajlik az abortusz, és milyen kockázatai vannak a jövőre nézve, akkor szerintem meg tudod érteni az asszony döntését. Valószínűleg én is így döntöttem volna. Lehet, hogy leányanyának nem könnyű lenni, de Te el tudnál számolni a saját lelkiismeretednek, ha 35 évesen a lányod azzal szembesítene, hogy mostmár nagyon szeretne gyereket, de meddő lett?
2012. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Azt tettem volna amit a lányom szeretne,ha el akarta volna vettetni,hagytam volna,nem szóltam volna bele.
2012. aug. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

ha a lányom teherbe esik és nem akarja a babát akkor elveteti ebben nekem nincs beleszólásom az ő élete ne én csesszem már el neki


Ez az asszony nagyon önző és kétlem hogy attól fél, hogy meddő lesz a lánya, hanem inkább ő már unokázni akar. Rengeteg abortusz történik minimális az esély arra, hogy valaki utána ne tudjon teherbe esni. Több az olyan nő akinek alapból nem lehet gyereke mint az akinek az abortusz miatt.

2012. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kényszerítettem volna semmire. Ha meg akarja tartani, tegye, bár azt közölném vele hogy nevelni ő fogja és bizony érettségi után elmegy dolgozni.

Ha az abortusz mellett dönt, akkor is támogatom, mellette vagyok. Ma már nem olyan kockázatos az abortusz, mint 20 éve. Hány olyan lányról lehet hallani, akik már a többediken vannak túl. Kolléganőmnek is volt 2, aztán szült 3 egészséges gyereket.

2012. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!