Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Anyám megígérte hogy segít nekünk az ablakcserébe. Leszerveztünk mindent jön a 12.én az ablakot erre ma közli hogy nem ad pénzt, neki nincs pénze!


Tehetősek a szüleim hónapokra mennek el nyaralni, szavát adta hogy segít, és erre még se! Utolsó pillanatba a páromnak a föld alól kell össze szednie 200ezret :)


2012. júl. 30. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Így jártatok, ez van. Mit kellene erről gondolnunk?
2012. júl. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
itt mindenki leírja a bánatát, mindenki értelmes hozzászólásokat ír. Gondoltam hát ha van akinek van ugyan ilyen sztória :)
2012. júl. 30. 21:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Ő tudta mikkor jönnek a szerelők? Tudta mennyit kértek?
2012. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Máskor előtte kérd el apénzt, támogatást, amit ígér, és utána szervezkedj.

Örülj, ha segít, de ha nem, hát ez van, nem köteles.

Lehet, hogy hirtelen tett ígéretet, és megbánta?


Az én szüleim is megtehetnék, hogy segítsenek, de nem.

Mindenre évekig spórolnunk kell, hogy meglegyen, aztán idejönnek szekálni, hogy ez miért ilyen, miét nem oylan, az se jobb?

2012. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igéretekre nem szabad anyagi kiadást alapozni.
2012. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A jövőben magatokra számítsatok. Jó, ha ad a szülő, de nem kötelessége. Nekem eszembe nem jutna kérni tőlük bármennyire tehetősek is. Amijük van, ők teremtették meg maguknak. Tegyétek ti is ezt!
2012. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem volt szép tőle,ha megígérte és nem segített.Ilyet azért nem tennék a gyerekemmel,vagy előre közölném,hogy nincs rá pénzem vagy ha megtehetném ,kinek segítenék ,ha nem a gyerekemnek.Abban viszont igazuk van az előttem szólóknak,ígéretekre nem lehet alapozni.
2012. júl. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mai világban ez nem meglepő,már a szülőkben sem lehet megbízni
2012. júl. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ők ajánlották fel, Anyám hívta fel a szerelőt, és erre mégse! Milyen dolog ez?
2012. júl. 31. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg anyukádnak, beszéljen ő a szerelővel, magyarázza el, miért nem fizeti ki, amit megrendelt.
2012. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!