Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most felköszöntsem...

Szerintetek most felköszöntsem anyukámat? Mármint vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés

tudom, hogy megérdemli, de én mindig (egész kicsi koromtól kezdve) vettem neki ajándékot, ő nekem soha semmit. a legelső ami nagyon rosszul esett az az volt, hogy a 18. szülinapomra (amit nagyon vártam) nem kaptam semmit, de még annyit se hogy isten éltessen. azóta soha nem köszönt fel, nem mond annyit se hogy boldog szülinapot/névnapot. én meg az utolsó pénzemből is mindig veszek neki valamit, szülinapra, névnapra, anyák napjára, de ezt így kicsit igazságtalannak tartom.


ne gyertek azzal hogy ő az anyám, mert én meg a lánya vagyok.


2012. aug. 9. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj neki egy sms-t.
2012. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem akkor ne. De miért bánik veled ilyen rútul?
2012. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én nem köszönteném fel, vagy max írnák neki 1 smst.
2012. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha ő nem szokta ünnepelni a te szülinapodat, akkor nem kell, max. egy szál virág. Más szülinapját megtartja?
2012. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma van a szülinapja?

Nekem is ma van... :)


De hogy válaszoljak, ha ő nem köszönt fel téged, akkor sztem te se őt. Max ha olyan a viszony adsz neki 2 puszit.

2012. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!