Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá anyukámat?

Hogyan vehetném rá anyukámat?

Figyelt kérdés

Valamelyik héten megyek fodrászhoz, mert vágatni akarok a hajamból és normálisra megcsináltatni. Ezzel nincs baj.

Viszont képen láttam egy csajt és tök jó volt a haja, kékre volt festve a vége (csak a vége, és igényes volt) nekem ez megtetszett és olyat akarok. Hamar lenőne, sulikezdésre szinte nem is látszana. Ha csak simán megkérdezném a következő lenne:

-Anya lehet?

-Nem.

-Miért?

-Mert én azt mondtam.

Utána megkérdezhetném még 200x de leordítana.


Hozzáteszem, hogy saját pénzből lenne és soha semmi ilyesmit nem kérek. És nem csinálnék belőle rendszert. Mindig megcsinálom amit kér és segítek neki. Soha semmit nem kérek karácsonyra és szülinapomra sem (azért mindig kapok valamit) de ezt most szeretném. Soha nem is festem magam meg semmi, mert kicsit fiúsabb vagyok. Hogyan vehetném rá?

15/L


Ne fikázzatok!


2012. júl. 4. 23:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy ha a vége nem, akkor a frufrum egyik oldala.
2012. júl. 4. 23:40
 2/13 anonim ***** válasza:
mutasd meg neki a képet, és ezt a bejegyzést! ;) hátha tetszik amit lát. sok sikert!
2012. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy csak nyárra akarod, amikor elkezdődik a suli, addigra ismét természetes lesz a hajad.
2012. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de innen senki nem fog tudni neked tuti tippet adni az anyukád véleményének megváltoztatására.

Vagy kitartóan kérleled és hajlani fog, vagy az idén még a saját hajszíneddel kell élned.

2012. júl. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy tetszenek neki az ilyenek. Ő sokáig festette vörösre a haját (vagy 10 évig biztos) már egy pár éve nem festi, de megbánta mert tönkrement a haja és mostanában kezd javulni. Talán ezért sem engedné.
2012. júl. 4. 23:43
 6/13 anonim ***** válasza:
mondd neki, hogy ez nem festék, csak színező, 1, másfél hónap alatt kikopik. aztán meg sulikezdésre levágatod.
2012. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Haj, kicsit vad lesz de ha neked tetszik :) Úgy, hogy megmondod neki hogy megcsináltatod, de ha nagyon rossz visszafested. Ha nem festi a haját akkor legalább elgondolkodik rajta, ha van tapasztalata akkor máris mond még 80 okot hogy miért ne. Mutasd meg neki a képet és hátha. Most vagy fiatal, ne majd 30 évesen próbálkozz ilyenekkel. Most még nem néznek ki miatta stb :)Vagy ha sötétebb a hajad akkor olyanra csináltatod ami nem feltűnő. Vagy valami olyan festékkel kipróbálod ami gyorsan kikopik, kimosható. lehet még menet közben te is meggondolod, de ha nem max elmész még egyszer:) Sok sikert:)
2012. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mondhatnám,hogy ne tedd,de 15 évesen én is sok szar színt kipróbáltam.

Kékesfekete ami elérhetőbb,mint a kék. Azért fogod megbánni,mert kék színező nem fogja megfogni a hajad,ha van egyáltalán,csak rendes festék ha kikeveri a fodrász,ehhez valószinüleg le kell szivatni a hajad hidrogénnel ha barna,ha szőke akkor kitudja milyen szín lesz belőle..és suli előtt úgy is vissza kell festeni,de szerintem már előbb megbánod:D Az én hajam vastagszálú,erős,alig törik . Mióta le lett hidrogénezve (feketéről sötétbarnára,szóval nem is a legbrutálisabb művelet volt) ,már 3* vágattam és még mindig iszonyatosan szar a vége. Gondold ezt meg.

2012. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

kérd meg hogy soroljon fel 5 érvet ellene, ami miatt tényleg bajod vagy hátrányod lenne belőle

az meg hogy saját pénzből hülyeség, 95%ig vagyok biztos benne hogy tőle kaptad a saját pénzed...ha mégsem akkor ne haragudj

2012. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom...

Amúgy a pénz nem a szüleimtől van, ballagásra kaptam innen-onnan.

2012. júl. 4. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!