Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá anyukámat?

Hogyan vehetném rá anyukámat?

Figyelt kérdés

Valamelyik héten megyek fodrászhoz, mert vágatni akarok a hajamból és normálisra megcsináltatni. Ezzel nincs baj.

Viszont képen láttam egy csajt és tök jó volt a haja, kékre volt festve a vége (csak a vége, és igényes volt) nekem ez megtetszett és olyat akarok. Hamar lenőne, sulikezdésre szinte nem is látszana. Ha csak simán megkérdezném a következő lenne:

-Anya lehet?

-Nem.

-Miért?

-Mert én azt mondtam.

Utána megkérdezhetném még 200x de leordítana.


Hozzáteszem, hogy saját pénzből lenne és soha semmi ilyesmit nem kérek. És nem csinálnék belőle rendszert. Mindig megcsinálom amit kér és segítek neki. Soha semmit nem kérek karácsonyra és szülinapomra sem (azért mindig kapok valamit) de ezt most szeretném. Soha nem is festem magam meg semmi, mert kicsit fiúsabb vagyok. Hogyan vehetném rá?

15/L


Ne fikázzatok!


2012. júl. 4. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
linkeld be a képet.
2012. júl. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

mond azt, hogy lesz egy fain barátod ha befested a hajad XD


Nem az a lényeg, hogy igaz legyen, de a szülök általában örülnek, ha a gyerekei "párkapcsolatokban" élnek, persze azért nem szeretnék hogy túlzásba vigyék, de a lényeg, hogy büszkék lennének rátok.

2012. júl. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Próbálj ki olyan hajfestéket, amit a színészek használnak a fellépéshez. Vízzel kimosható, nem marad a hajban. És akkor kipróbálhatod ezt a színt is, és anyukád sem aggódik amiatt, hogy kék színá lenne hajad. Egyébknét milyen az alapszín?
2012. júl. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!