Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg anyukámat?

Hogyan győzzem meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Szeretnék néha-néha kiruccanni bulizni. Nem ilyen állat bulira gondolok, hanem teljesen normális, tinédzser bulira. Tánc, zene, kaja, pia, fiúk, lányok.

Teljes mértékben meg lehet bennem bírni, de sajnos anyukámmal nem a legjobb a kapcsolatom. Jó tanuló vagyok, angol nyelvvizsgával. Mindig megcsinálom a házimunkát, és igyekszem kedves és segítőkész lenni. Nem dohányzom, nem bandázok és nem iszok. Semmi illegálisat nem csinálok, vannak barátaim, és "jó gyerek vagyok". Mégis kell valami kikapcsolódás, főleg mostanában érzem, hogy néha esténként úgy elmennék valahova bulizni. Ezalatt nem azt értem, hogy el akarok kezdeni inni vagy cigizni. Mert ilyen még csak eszembe se jut. Hogy győzzem meg anyát, hogy legalább egyszer, próbaképp elengedjen bulizni?

Az OSG13 afterpartija túl nagy falat lenne?

14/L


2012. júl. 22. 00:04
 1/9 anonim válasza:

csak anyad nem birik meg benned?

mondd neki hogy egyszer engedjen el es barmi lesz soha tobbet.allapodjatok meg.kompromisszum.

2012. júl. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már erről? Mi a hozzáállása?
2012. júl. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
valamiert mindig ugy olvasom hogy hogyan fozzem meg
2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyávogj neki sokat, hátha megunja.
2012. júl. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fozzem?

O-val, így feketepákósan?:)

Ő fóz.:)

2012. júl. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyád tudja, hogy annyira jókislányt akart belőled nevelni, hogy rövid időn belül elkezdenél inni, cigizni, szívni, szopni, mert túlkorlátozott. Nem véletlenül írod le annyiszor, hogy mit nem fogsz csinálni. Sajnos anyádnak nincs más választása, mint hogy bezár.
2012. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem tudok ekezetet irni:D de ez igy tenyleg eleg pakos:D
2012. júl. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl korai,ráérsz ezen 2 év múlva is gondolkodni
2012. júl. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)


2.: Néha elengedne, néha nem. Nagyon változó..

6.: Vannak kivételek, például én. Van annyi eszem, hogy nem csinálnék ilyeneket, mert undorítónak, és hülyeségnek tartom. A cigizés mégis mire jó? Miért fizessek a halálomért? Szopni nem fogok, ez magától értetődő. Hidd el, megvan rá az okom, hogy ne csináljak ilyeneket. Anyukám régen heroinista és alkoholista volt, még akkor is, amikor velem volt terhes. Apukám próbálta róla leszoktatni, de nem nagyon sikerült neki. Aztán 8 évig apuval laktam, de akkor hirtelen felbukkant ez a hárpia, és magának követelt, immár egy gazdag férjjel az oldalán.

2012. júl. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!