Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmék családja elviszne...

A barátnőmék családja elvisznek engem is nyaralni külföldre. Ennyi elég lesz?

Figyelt kérdés
Azt mondták csak a szállásomat kell kifizetnem. A többit ők állják, tehát az ételt. Akkor tuti meg mondták volna ha még valamit fizessek ugye? Ti szülők megmondanátok ha kérnétek még pénzt valamire szóval így nem égő hogy csak a szállásomat fizetem?
2012. aug. 8. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért vigyél magaddal plusz pénzt, hogy ha megkívánsz egy fagyit, vagy egy gyrost, ne kelljen tőlük kunyerálni.
2012. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy?

Gondolom nem volna baj ha a belépödet tudnád fizetni ha valahova mentek.Esetleg mondják majd hagyd csak...

2012. aug. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pont fordítva szokták, a szállást fizetik de minden más szart neked kell.
2012. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

hát igazából sehova nem kell oda belépő mert tudom mi lesz a program :) meg ilyen kempingbe leszünk ők mindig oda mennek. és csak a tengeren leszünk..:)


16L

2012. aug. 8. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja azt hittem a pasija vagy.

Hát így, hogy csak barátnője vagy a lányuknak én tuti nem mennék pénz nélkül.

Meg én gáznak érezném, hogy más fizet helyettem.

2012. aug. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp vigyél költőpénzt, max. nem engedik majd, hogy fizess.

Sőt, igazából úgy illene, hogy cserébe mondjuk hívd meg őket egy fagyira (az egész családot), vagy ilyesmi.


Mivel nem vagy már kisgyerek (12 éves körülig), hanem gyakorlatilag felnőtt, ezért illik egy ilyen gesztust tenned.

2012. aug. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Én azért tuti sütnék nekik egy házi tortát, és indulás előtt odaadnám.:)
2012. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy adódik és a lányunk barátnőjét elhívjuk valahova akkor eszem ágában sem lenne fizettetni vele bármit is, én fizetnék mindenét még a szállását is ugyan úgy mint a saját lányomnak.


Igen biztos, hogy megmondták volna, hogy mit fizess még, ha csak a szállást mondták akkor azt kell, szerintem a kajádat ők fogják állni, kempingben amúgy is lehet főzni valószínűleg ők is főzni fognak így nem kell étterembe menni.

2012. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

vihetnél kekszet, csipszet, tehát valami tartós dolgot, amit tudtok majd ott nasizni a strandon. esetleg pár üveg üdítőt.

így látják rajtad, h nem vagy hasonleső, és neked is jobb érzés lesz, hogy hozzá tudtál járulni valamivel a nyaraláshoz.

pénz tuti nem kérnének, hiszen meghívtak.

2012. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vigyél zsebpénzt! :)
2012. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!