Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez? Mi van a nővéremmel?

Normális ez? Mi van a nővéremmel?

Figyelt kérdés
14 vagyok, és imádom idegesíteni. De minél idegesítőbb dolgokat csinálok, ő annál passzívabb lesz.Felvettem a melltartóját, csak gúnyosan mosolygott, és mikor elment mellettem azt mondta, hogy túl dagi vagyok hozzá. Amikor mondok neki valamit, csak hogy lássak valamiféle reakciót az arcán, nem történik semmi. Olyan, mintha egy sziklával beszélgetnék. Sokszor nem is válaszol. Semmi nem idegesíti fel, és szerintem túlságosan türelmes. Mondjam anyuéknak, hogy szerintem valami baja van? 17 éves.
2012. aug. 7. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nővéred tök normális és még humorérzéke is van. Bajod neked van, egy kezelhetetlen kamasz vagy, én nem égetném magamat a helyedben azzal, hogy anyuhoz szaladnék, hogy a piszkálódásomat a nővérem higgadtan kezeli.
2012. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Veszett bosszantó lehetsz.Reméli,ha nem foglalkozik veled,akkor előbb-utóbb abbahagyod,mert ráunsz.

Miért jó ez amúgy neked? Sajnálom a testvéredet.Ő NORMÁLIS.

2012. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondd felesleges,én is 14 vagyok a húgom 10 ő is próbál engem idegesíteni de nem foglalkozok vele.Azért nem foglalkozok vele mert akkor egyszer majd megunja és abbahagyja! :)
2012. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
a nővérednek nincs semmi baja csak te vagy egy kis f@szkalap!
2012. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Láthatóan féltékeny vagy a tesódra.

Azt csak remélem hogy nem vagy fiú mert akkor a kérdésedre a válasz: nem, egyáltalán nem normális hogy felvetted a melltartóját!! Azért nem folytatom mert nagyon, nagyon remélem hogy lány vagy és nem kell belemenni egy perverz témába...


Ja és szerezz barátokat vagy tanulj! Egy normális kamasz azt élvezi hogy a barátaival lóg és legszívesebben nem is találkozna a nővérével és alig lenne otthon(max a haverokkal)! Ha van időd a tesódat bosszantani akkor túl sok a szabadidőd!

2012. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne idegesítéssel próbálj reakciókat kicsikarni belőle! Inkább beszélgess vele vagy hívd el a strandra!
2012. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En biztos szájba vágnálak. Inkább kedvességgelprobálj meg érzelmet kicsikarni belole. Novéred felnottként viselkedik, te viszont egy kis p...a vagy.


25N

2012. aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
KILL IT! KILL IT BEFORE IT LAYS EGGS!
2012. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nővéred normális,még te nem.Inkább szeresd!Nem hiszem,hogy bántana téged...
2012. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!