Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg gáz, hogy...

Szerintetek tényleg gáz, hogy ennyire jóban vagyok a nővéremmel? Több lent.

Figyelt kérdés
A haverjaim kb. már fél éve cikiznek azzal, hogy milyen jóban vagyok a nővéremmel (16 éves), mintha a csajom lenne. Azért mondják, mert még régebben mindig vele együtt mentem haza az iskolából, úgy, hogy fogtam a kezét, meg meg is szoktuk ölelni egymást néha még most is. Régebben is piszkáltak már emiatt, de most már egyre durvábban. Azért tettem fel a kérdést, mert egy hete anyám feltöltött Facebookra egy képet rólam és a nővéremről, ahogy TV nézés közben épp a vállán alszok, és hála a Facebooknak összes haverom látta a képet -.- Már egy hete csak ezzel piszkálnak ha megyek velük valahova, vagy ha átmegyünk valakihez hülyéskedni, játszani akkor is mindig szóba kerül ez a téma és olyan hülyén érzem magam, már nincs is kedvem átmenni legjobb haveromhoz se, vagy az osztálytársakkal biciklizni, mert mindig ezzel csesztetnek, és nagyon rosszul esik. Kérdésem lényege az, hogy tényleg gáz az, hogy ennyire jóban vagyok a testvéremmel? 13/f
2012. júl. 31. 23:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.Beszélj anyuddal,hogy ne égessen le,még ha nem is az volt a szándéka.
2012. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne gáz..? Szerintem tök jó lehet, ha olyan jóban vagytok.:) Főleg 13 évesen.. Ha még 16-17 lennél, akkor tényleg eléggé félreérthető lenne, de így..
2012. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem az. örülj neki h ilyen jóban vagytok a nővéreddel, akik csesztetnek azokat meg sz*rd le:)
2012. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 mantis religiosa ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz a sok idiótával! Simán irigyek Rád a jó a szoros családi kötelékek miatt. Írtad, hogy 13 éves vagy, gondolom a haveri köröd sem több. Valószínűleg érzelmileg még éretlenek, hogy ezt megértsék, vagy egyszerűen csak nincs olyan szuper nővérük mint Neked.


Fel a fejjel, ne törődj velük! Ha emiatt kiközösítenek, minden szívfájdalom nélkül keress más ismerősöket. A baráti kőr arra van, hogy jól érezze velük magát az ember.

2012. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz:) ne érdekeljen a véleményükeg aztán majd elfelejtik de ha mégse és nagyon zavar akkor beszélj velük és szólj anyudnak :))
2012. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem gáz!

Mondd meg nekik, hogy azért mert ők lelkileg és érzelmileg halottak, attól te még szeretheted a nővéred!

2012. júl. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
97%
egyáltalán nem gáz :) gondolom a haverjaid sem idősebbek sokkal nálad, lehet, hogy csak féltékenyek, vagy tetszik nekik a nővéred :))
2012. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 1. 00:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha fölvállalod, hogy igen, jóban vagytok (semmi több), akkor abbahagyják a piszkálást előbb-utóbb. Ha meg lehet törni, akkor piszkálni fognak, mert gyenge vagy.
2012. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán NEM!!!

Örülj, hogy VAN tesód, és hogy még ilyen jóba is vagytok..irigyellek:)

Ne foglalkozz ezekkel az idiótákkal, haverok jönnek-mennek, de tesó csak egy van:)

2012. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!