Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg gáz, hogy...

Szerintetek tényleg gáz, hogy ennyire jóban vagyok a nővéremmel? Több lent.

Figyelt kérdés
A haverjaim kb. már fél éve cikiznek azzal, hogy milyen jóban vagyok a nővéremmel (16 éves), mintha a csajom lenne. Azért mondják, mert még régebben mindig vele együtt mentem haza az iskolából, úgy, hogy fogtam a kezét, meg meg is szoktuk ölelni egymást néha még most is. Régebben is piszkáltak már emiatt, de most már egyre durvábban. Azért tettem fel a kérdést, mert egy hete anyám feltöltött Facebookra egy képet rólam és a nővéremről, ahogy TV nézés közben épp a vállán alszok, és hála a Facebooknak összes haverom látta a képet -.- Már egy hete csak ezzel piszkálnak ha megyek velük valahova, vagy ha átmegyünk valakihez hülyéskedni, játszani akkor is mindig szóba kerül ez a téma és olyan hülyén érzem magam, már nincs is kedvem átmenni legjobb haveromhoz se, vagy az osztálytársakkal biciklizni, mert mindig ezzel csesztetnek, és nagyon rosszul esik. Kérdésem lényege az, hogy tényleg gáz az, hogy ennyire jóban vagyok a testvéremmel? 13/f
2012. júl. 31. 23:39
1 2
 11/17 anonim válasza:
67%
nem gáz:D nekem uncsitesómmal van úgy hogy olyan mintha a tesóm lenne:D (ő 17/f én 12/l)
2012. aug. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem gáz:) sztem bejön nekik a nővéred, és irigyek rád! :P
2012. aug. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 omba ***** válasza:
100%

Nem gáz: testvéri szeretet, sokaknak nem jut, ezért piszkálnak.

10 év múlva gáz lenne, de akkor meg nem így fog megnyilvánulni!

2012. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, dehogy gáz :) Szerintem tök aranyos hogy ilyen jóban vagytok :))
2012. aug. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez nem gáz. A haverjaidnak azért furcsa és azért cikiznek, mert ilyen jó testvéri viszony nagyon ritka, és nem láttak még ilyet, és nem tudják hova tenni. Amúgy életed során nagyon sokat fog segíteni az, hogy van egy ilyen erős testvéri kapcsolatod.
2012. aug. 1. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Szerintem csak nem tudják hova tenni, hogy jóban vagy a tesóddal, esetleg irigyek. Vagy szimplán még csak gyerekek, és majd kinövik.

Nekem is van egy öcsém, mindig is jóban voltunk egymással. :) Sose csúfolták érte a haverjai, sőt. Az összes barátjával/haverjával jóban vagyok, gyakran beszélünk egymással, folyton hívnak a koncertjükre, esetleg másik koncertre.

Lehet, hogy egy pár év múlva majd a te haverjaid is jóban lesznek a tesóddal. :)

20/l, öcsém 16 éves :)

2012. aug. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
31%

Ami gond lehet benne az az, hogy 13 éves kiskamasznak és a nálánál pár évvel idősebb tesónak elvileg több külön útjának kéne már lennie. Nehéz úgy barátokat találni, haverkodni, bandázni, hogy a tesóval egymáson lógtok, mert ez mindig elválaszt másoktól. Ezt érzik gáznka a többiek, és ez bizony gáz is.


Ezért nyílván édesanyád is felelős. Erőlteti a testvéri köteléleket, illetve maga nem elég jó anya, ezért tapadsz te a nővéredre. 13 éves korbann az ember fia-lánya az anyjáról is lefelé válik, nemhogy az anyapótlékról!


Pl. azzal hogy azt a képet feltette. Vetetsd le vele a képet, ahzonnal! A "magamról" rovatba csakis azt szabad és érdemes tenni, ami azt jelzi, hogy "én". Én, aki ez és ez vagyok. Az Én-be nem tartozhat bele a hús-vér tesó, de senki más sem.


Szeretheted a testvéredet messzebbről is. hagyd meg a teret másoknak, hogy "beférjenek" közétek a haverok, a barátok. Most éppen annak van az ideje nálad. A jó testvére elkísérhet egy áleten át, de nem szabad szimbiózisban élni vele. Vannak más emberek is a kinti világban, a családoddon kívül, akik nagyon szeretnék, ha jóban lennél velük, ha kaphatnának a barátságod és a szeretetet melegéből, és adhatnának a magukéból.


A lánytestvérednél ugyanuez a helyzet. Ráadul neki már elvileg a pasi-korszak is befigyel lassan. Hogyan közeledjen hozzá egy hús-vér fiú vagy férfi, ha folyton a tesóval lógnak egymás nyakán?


Anyukátok súlyos nevelési hibája az, hogy egymásra zárt titeket és elveszi tőletek a világot. Tessék ezen azonnal változtatni!

2012. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!