Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság ilyet csinálni, ha...

Bunkóság ilyet csinálni, ha vendégségbe megyünk?

Figyelt kérdés
Ha valaki meghívatja magát egy ebédre (mert ott jól főzik állítólag azt az ételt és meg akarod kóstolni), a házigazda meg azt mondja ő főz, te hozdd az italt. Bunkóság felbontott italt vinni és ami még mindig megmarad haza is vinni?
2012. aug. 6. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Á, dehogy!
2012. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Bunkóság utána haza vinni.
2012. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Igen,ez bizony nagyfokú bunkóságra vall.
2012. aug. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

:D looool :D micsoda trollság :D


Úgy venném ki a kezedből a piát és öntenélek vele nyakon, hogy többet nem kellene odajönnöd hozzám ;) :D


Te ehhez fordított esetben mit szólnál? :D

2012. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Hazavinni az!

Felbontott italt csak akkor lehet, ha az mondjuk egy 1,5literes üvegben levö hazi palesz. Bort, üditöt, barmi mast csak ujjonnal szabad vinni.

2012. aug. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Bunkóság:

1. meghívatni magad

2. felbontott italt vinni

3. hazavinni utána.


Ebben a történetben egy olyan mozzanat sincs, ami NE lenne bunkóság...


Nem is hiszem el, hogy ez a kérdés komoly.

2012. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
egy esetben nem az, ha nagyon jó haverok/barátok vagytok, és mondjuk neked van otthon egy közös buliból megmaradt martini, és elviszed, mert a barátnőd nagyon szereti, de viszel más bontatlan piát is, így én elnézném
2012. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
84%
Bunkóság és nem is kicsit. Felbontott italt talán akkor nem, ha úgy van ahogy írták előttem a házipálinkát és a maradék martinit (+ bontatlan üdítő vagy más pia).
2012. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A kérdés komoly, én a házi vgyok, itt voltak ilyen vendégek. Köpni-nyelni nem tudtam, de akkor ezek szerint nem velem van a baj. Bolti dolgokról van szó.
2012. aug. 6. 15:44
 10/19 okoska31 ***** válasza:
76%

lehet, de ne lepődj meg, ha cserében kicsit elő lesz rágva az étel is, hogy látható legyen még a nyoma a kiharapásnak is.

És persze a vacsora végén megkérnek, hogy még a kertben ha volnál szíves trágyázni, azzal, amit megettél...

2012. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!