Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne ezzel a szituval...

Mit lehetne ezzel a szituval kezdeni?

Figyelt kérdés

A nagy szuleimrol van szo.

Anyuval 2en elunk mar 5 eve,de elotte is es most is sok bajunk volt a mamamekkal.

Nem olyan atlagossak,mint a tobbi nagy szulok.

Egy utcaval feljebb lakunk tolluk,ezert eleg surun talalkozunk veluk,szinte mindennap es meg keseritik az eletunk.Mindig mindent tudni akarnak rollam meg anyurol,ha eljonnek ,akkor anyu mobiljat olvasgasak( anyu sosem mer szolni,mert kiskoraban kezdtek ezt el es meg szokta,h halgat,de kivan idegileg),akkor a fiokokat nyitogatjak nallunk,kutatnak.Bele szolnak,abba,hogy milyen szinu legyen a hajunk,a ruhaink milyenek legyenek,mit egyunk.Anyu az halgat rajuk,de en mindig ossze veszek veluk,meg akkor is,ha orditanak mint a sakal,mindig mondom,h ez az en eletem es ne szoljanak bele.Aput azt elkergettek tollunk,anyunak volt meg egy elettarsa az is elment miattunk.A nenam ferjet kinem birjak alni,az en baratomat se szeretik,mindig ellene beszelnek engem is anyut is.Anyuban azt a rossz,hogy ot tudjak iranyitani,engem nem,en kialok magamert,mas vagyok,mint anyu.Anyu az sok mindenbe halgat rajuk.A nenamnak van egy kisfia,aki beteg,es folyton csufolja a mamam,pedig az unokaja.En meg kapok tolluk mindent ruha teren,de nem akarom,h adjanak,mert felhanyak,ha pl a hajam nem szokere,hanem feketere festem,akkor azt fogjak mondani,h ezert veszem en neked a ruhakat.pf:(

Nagyon elegem van beloluk.

Anyu az kulfoldon dolgozik,elettarsa is ott van(szerencsere) van egy kis nyugalma,de engem akkor mindig a mamanal hagy.Multkor is ott hagyott anyu 200eurot adot a mamanak,ha nekem kell varosba,vagy valamire szuksegem lenne.Es sose kaptam meg kimenore se,mindig aput hivtam,hogy adjon,mert a mamam meg a tatam azt mondtak,h nincs nekuk penzuk(hazudtak),amikor anyu haza jott,akkor meg azt mondtak,h mindennap kaptam jo sok penzt,es minennap elkoltottem ,mar a tatam orditott alliotalag a mamamra,hogy minek ad ennyi penzt.pff,persze anyu tudja ,h nem igaz.De nagyon fel csesz.Meg a mamam mindig lekover disznozik engem(van feleslegem,de nem vagyok kover),azt mondja mindenkinek,h jo sokat kene fogynom,meg azt mondta h apu is lekoverezett,ha igaz is akk is mert o rabeszelte,de igazan kussolhatna az o 140 kgaval:(

Meg ha kapok egy virag csokrot szulinapomra,akkor 6012513x elmondja h mennyiert vette.Ha nalluk vagyok,nem mehetek szinte sehova max 7vegen,de idore haza kell ernem.Anyunak mindig azt meselik be ,h azert alszok 10,11 ig reggel,mert terhes vagyok/mindig addig aludtam,ha nem volt suli/.Anyu ,ha itthon van miattuk nyugtatoza magat.Mondtam anyunak,h elkoltozhetnenk masik varosba,ahol a nenam van es ha o megy akkor,en a nenamnal leszek.Jaa meg volt olyan is ,hogy ok vettek nekunk hazat,rank irattak,tavaly pedig mindennap veszekedtek velunk,h vettek hazat,es anyunak a vegen oda kellett adni a mamaeknak 30000eurot,hogy elkussoljanak.Nagyon ki vagyunk idegileg:(


2012. aug. 4. 14:09
 1/7 A kérdező kommentje:
ja es 17 vagyok.
2012. aug. 4. 14:12
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ezt képtelenség végig olvasni, mert minden mondatban legalább húsz hiba van. Meg különben is baromi hosszú és nem lehet tudni, hogy mi a lényeg. Írd már le légy szíves kicsit tömörebben és érthetőbben!
2012. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Timberwolf válasza:
Gondolom a kérdező nem Magyarországon él (a szóhasználatból merem ezt feltételezni) . Szóval, ha ez igaz, akkor nem kéne kiakadni az írásán. Én megértettem mit akar. Nos, kedves kérdező! Szerintem itt az egyetlen megoldás a másik városba költözés lenne. Anyukádat rá kéne venni, hogy végre álljon magáért/értetek. Ha sikerülne elköltözni ne mondjátok meg nekik, hogy hova.
2012. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerbiai vagyok:)
2012. aug. 4. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Kedves első!

Szerintem ezt egy 3.-os kisgyerek végig tudja olvasni, értelmezni. Nem tudom mi okoz neked ekkora problémát. Abból is jöhettél volna,hogy nincs ékezet...

2012. aug. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell beengedni a mamáékat, vagy ha igen, rájuk kell szólni, hogy ne kutassanak.


Nem kötelező mindent eltűrni, csak mert "az időseket tisztelni kell" című elv szerint élünk....

2012. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Timberwolf válasza:
Pont az ugrott be elsőnek, hogy szerbiai vagy :-).
2012. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!