Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is vannak gondok a...

Nálatok is vannak gondok a házasságban?

Figyelt kérdés
Ha van kedved írni róla,és itt beszélgetni akkor írj.
2012. aug. 1. 14:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Első,már három választ írtál,mit agonizálsz itt?
2012. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Volt van lesz,de mindig azon vagyunk hogy megoldjuk,eddig mindig sikerült,most is egy megoldó fázisban vagyunk.Kicsit eltávolodtunk egymástól,mert mindketten csak és kizárólag a gyerekkel foglalkoztunk akire sok évet vártunk.

Megbeszéltük a dolgot változtatunk és mükődik.Ha jön az ujabb gond majd azt is megoldjuk.

2012. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Üdv mindenkinek...Nálunk a gondok 19 hónappal ez előtt kezdődtek,mikor megszületett a kisfiúnk.Azóta nagyon ritka,hogy kettesben tudunk lenni.Nekem is vannak hibáim elismerem.A férjemmel az a gond,hogy nagyon önző,sokszor csak magára gondol.Nagyon zárkózott ritkán beszélgetünk ha igen akkor is csak róla.Ha én mondok valamit akkor lehurrog.Vannak jobb napok is.Csak nálam az a gond,hogy nagyon magamra veszek mindent lelkileg is.Sokszor kiabál velem,és bunkózik is velem mások előtt is.Ami nekem meg alázó.Van úgy hogy haza ér még köszön ni se köszön.Nem rég vásároltunk házat,per pillanat fel újítás van.Én velem sok mindent meg sem beszél,csak úgy csinálja ami neki jó..Már a fejéhez vágtam,hogy csak csinálja úgy ahogy neki jó aztán csak költözzön be egyedül.már sokszor elgondolkodok rajta,hogy szeretem vagy csak a gyerek végett vagyok vele.
2012. aug. 1. 18:10
 14/20 A kérdező kommentje:
+ közel 300 000 ft-os fizetése van.Ebből amit nekem ad az nulla.Jó nem mindig de akkor könyörgők.54 ezer ft gyedből nehéz kihozni az ételt és még a számlákat is fizessem ki.
2012. aug. 1. 18:16
 15/20 anonim ***** válasza:
Jézusom!!! akkor ő a pénzét hová teszi??
2012. aug. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a fizetését a hitelre, felújításra, munkába járásra, öltözködésre fordítja.

Amúgy tipikus férfitulajdonság a kevés kommunikáció. Lehet, hogy csak most tűnt fel, mert a gyerekkel vagy egész nap, és emberi szóra lenne szükséged.

Szerintem csak fáradt a férjed.

2012. aug. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hitel nincs.ruhát nem vesz magának.Engem nem az érdekel,hogy hova költi,engem az bánt,hogy meg sem kérdezi,hogy van e minden nem e kell pénz.Soha nem kérdezi meg mikor haza ér hogy hogy telt a napom.Semmit olyan vagyok mint a levegő.Ha veszekszünk valamin ö egy szere felkapja a vizet,és napokig hetekig nem szol hozzám,nem is tesz azért,hogy kibéküljünk.Szóval nem érdekli semmi.
2012. aug. 2. 07:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Alapvető gondok vannak Nálatok. Csodálkozom, hogy ez a házasság még működik. Ezer sebből vérzik. Mi a Te örömöd ebben az együttlétben? Én biztos nem bírnám hosszabb távon.
2012. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,miért vagytok még együtt?
2012. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez egy szép játszma, lelki bántalmazás. Idő kérdése a fizikai, de már teljes mértékben ő a domináns fél.

Mi a a búbánatot keresel még mellette?

2012. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!