Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második házasságban élők!...

Második házasságban élők! Nálatok milyen a nevelőszülő-gyerek viszony?

Figyelt kérdés
Mennyi idős volt a gyerek, amikor az új pár belépett az életetekbe? most mennyi idős? szülőként tekint rá? Hogyan szólítja?
2011. dec. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 3 éve élek a férjemmel.Van egy 18-17-10 éves gyerekem.És most vagyok 27 hetes a közös gyerekkel.Nálunk nem volt gond pedig a férjemnek nem volt gyereke.A két nagy az fiú és igazán nem apaként tekintenek rá de a kölcsönös tisztelet megvan.Jól kijönnek egymással.Lányom aki most 10éves az elején kihasználta,hogy nem nagyon szólt rá de aztán én mondtam neki,hogy nyugodtan szóljon ha valami olyat tesz amit nem szabad.Mára ezek is jól működnek.Mindhárman a keresztnevén szólítják igaz ők már nem kicsi gyerekként tekintenek rá.Nekem nagy szerencsém volt vele,hogy így 3 gyerekkel maximálisan elfogadott és őket is.Épp ezért érdemeli meg a közös gyereket is.Pedig ő 42 én 37 éves vagyok.Kicsit hosszúra sikerült.Bocsi ja még annyit,hogy netes kapcsolat.
2011. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megint én 37 hetes vagyok ::))
2011. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kiskamaszok voltak már.

Nagyon jó a viszony köztük.

Nevelőszülőként tekintenek rá.

A keresztnevén szólítják.

Az interneten ismerkedtünk meg :)

A kistesó érkezése nem féltékenységet okozott, hanem csak még jobban összekovácsolta a családot.

A párom ugyanúgy szereti a nem vér szerinti gyerekeit is :)

2011. dec. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves volt a gyerekem,amikor összejöttünk a mostani férjemmel.Annyiból volt könnyebb a helyzet,hogy a tesóm gyerekkori barátja,így nem volt zsákbamacska milyen ember Ő.A fiam mára már felnőtt(20 éves),van kistesó(ovis),akivel kölcsönösen imádják egymást.Nem szülőként tekint a páromra,inkább "férfi a férfira".A keresztnevén szólítja.
2011. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali én leírom szerény véleményem - gyerek - :)

12 éves voltam amikor anyukám összejött nevelőapámmal, most 23 vagyok. Szülőként tekintek-e Rá? Nem hiszem..., inkább mint anyukám férjére, egy nagyon jó haverra. Ugyan "csak" a nevelőapám, de többet tett értem mint a vér szerinti, 6 hét múlva születik meg a kisbabám és szerintem úgy várja, mint egy igazi, mintha a vér szerinti nagyapja lenne. Soha nem adnám senkiért ezt az embert!!! :) Oh, majd nem el is felejtettem, a keresztnevén szólítom. :)

2011. dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!