Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira magányos vagyok! Mit...

Annyira magányos vagyok! Mit tegyek? Munka miatt eljöttem otthonròl, párom nincs.21l

Figyelt kérdés
Eddig tanultam,koleszos voltam,sokan vettek körül.a családom is nagy.és most egyedül rohadok egy albiban és megöl a magány.
2012. júl. 31. 18:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért lenne szánalmas? Nem egy nőt láttam már olvasgatni egy teázóban vagy kávézóban vagy csak úgy egyszerűen egy padon.. Testvéred van?
2012. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen,van,négyen vagyunk testvérek,de ők otthon élnek.az meg messze van.
2012. júl. 31. 20:45
 13/17 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom sétálgatni sem olyan ciki...a padon olvasás jobban tetszik.:-D
2012. júl. 31. 20:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Én szeretek eljárni olvasni és sosem gondoltam, hogy ez gáz volna. Egy ismerősöm pl moziba jár egyedül, na az szerintem már kellemetlenebb, de arra sem mondanám, hogy gáz. Olvasni eleve nem gáz és mivel egyedüli tevékenység, így azt bárhol végezheted anélkül, hogy megnéznének.
2012. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ahol laksz,nem tudom társasház-e és vannak e ott fiatalok a szomszédban?Esetleg velük cimbizhetnél,nem?
2012. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Én az egész nyarat egyedül töltöm és elég frusztrált vagyok néha. Nincs más választásom egyedül vagyok. Nem tudom mit tégy de hasonló cipőben járunk.
2012. aug. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

szívesen megvígasztalnálak :D

Mert én ilyen rendes ember vagyok

2013. júl. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!