Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik külföldön élnek, eltávolo...

Akik külföldön élnek, eltávolodtak a családjuktól a távolság miatt?

Figyelt kérdés
rendben hogy tartjátok a kapcsolatot (telefon, skype, e-mail), de már nem olyan a kapcsolat, mint volt, nem? tapasztalatok?
2012. júl. 31. 07:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem távolodtunk el, és jobb is lett a kapcsolat.

Míg Mo-on éltünk is ritkán tudtunk találkozni, mert nem volt pénzünk utazgatni, ugyanúgy tartottuk a kapcsolatot mint most, telefonon, skypon. Jelenleg az évi 4 látogatás helyett 2szer megyünk, de akkor nem egy napra.

2012. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok megint. Kiket értesz család alatt? Én a szülőkre, nagyszülőkre, testvérekre gondoltam. Pedig nekem a férjem az elsőszámú családom, csak fel sem merült bennem hogy férj és feleség külön legyenek külföld miatt.

Ilyenre egy ismerősömnél láttam példát, gyerekek miatt nem tudtak egyszerre, együtt külföldre költözni, csak fél év különbséggel. Nah, ők eltávolodtak! Úgy volt hogy nem is mennek ki a gyerekekkel, de annyira szétesett a család, hogy már szóba került a válás. Azóta szerencsére rendeződtek a dolgaik.

Szóval én a párommal ezt nem vállalnám be, hogy csak skype, meg 2havonta 1hétvége. De szülőkkel, még jót is tesz, nem tudnak beleszólni a dolgokba, így vita, meg duzzogás sincs. :)

2012. júl. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tavolodtam el a csaladomtol. Sot! Az egyetlen hatulitoje a dolognak, hogy a gyermekeim nem talalkozhatnak annyit a nagyszulokkel es a csalad tobbi tagjaval. Nekem ez az egyetlen fajo pont.
2012. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,eltávolodtunk.A párom volt kint fél évet.Hazajött azért ,hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat.De nem megy.Ma reggel költöztem el tőle két gyerekkel.
2012. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férjemmel élünk külföldön. Az én családommal szerintem csak jobb lett a viszonyom amióta eljöttem, mert korábban "két dudás egy csárdában" jelenség volt anyámmal, hosszabb távon kikészítettük egymást, így viszont hogy ritkábban találkozunk, a jó dolgokat veszsük észre egymásban. A többi családtagom (nagyszülők) sajnos vagy meghalt már, vagy amúgy sem volt olyan közeli hogy hiányozzon.
2012. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!A párom külföldön dolgozik én a kislányunkkal itthon vagyok ,4 hetente jár haza.De van,hogy én is meglátogatom.Minden nap beszélünk telefonon.10 év együtt élés után jött ez a külföld,és egyáltalán nem távolodtunk el egymástól,ugyanúgy szeretjük egymást :))) ,pár hónap és mi is kint fogunk élni vele !!!!
2012. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!