Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a tavolsag jot...

Szerintetek a tavolsag jot vagy rosszat tesz egy kapcsolatnak 5 honap utan?

Figyelt kérdés
6 honaprol van szo
2012. febr. 24. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát 5 hónap alatt azért nem feltétlen áll biztos lábakon a kapcsolat, de ez ember és kapcsolatfüggő is. Ezt te tudod eldönteni mivel te ismerted már ki valamennyire a párod.
2012. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
szerintem rosszat. mi 3és fél hónapot töltöttünk külön, ez idő alatt még inkább bebizonyosodott, milyen erős a kapcsolatunk, a szerelmünk. de nem bírtuk tovább egymás nélkül és újra összeköltöztünk, még ha ezzel borult is a korábbi tervünk (nem volt nagy terv és nem is végzetes a "borítás", de tény, h azért tettük, mert együtt akartunk lenni)
2012. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 9 hónapot voltunk távol.Én Magyarországon,a párom Angliában.Nem volt sem mobil,sem internet kapcsolatunk,csak egy utcai telefonfülke amit hetente egyszer a megbeszélt időben felhívott.9 hónapon keresztül ez az 1 kapocs volt köztünk.Minket sokkal szorosabbá tett a távolság.Azóta eltelt 5 év és boldog házasok vagyunk..
2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 4-5 napot is nehezen bírok a párom nélkül, így nálunk biztosan rosszat tenne fél év. Ennyit nem bírnék ki, belefáradnék a várakozásba. 1-2 hónapot még talán talán féllábon valahogy kihúznék, de többet nem nagyon.
2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy fix ,stabil kapcsolatban az a 6 hónap nem nem okozhat törést,sőt még inkább felerősitheti az érzelmeket.De a ti kapcsolatotok még olyan fiatal (nem bántásból irom),hogy bármi lehet a dolog végkifejlete.Mindenesetre én drukkolok nektek.
2012. febr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gondolom valamelyikőtöknek külföldi munkája adódott,vagy tévedek?Nagyon nehéz lesz az a 6 hónap,de ki lehet birni.Az én párom is külföldön dolgozik (mi már 10 éve vagyunk együtt),és irtó kemény,erősnek kell lenni,de muszáj,ha az embernek tervei vannak (sajnos itt Magyarországon nem lehet boldogulni).Nekem max . 6 hetente jár haza a párom,de azt is megszenvedem :(( ,strigulázom a napokat ,hogy mikor ölelhetem újra magamhoz.
2012. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve élünk távkapcsolatban, egyetem miatt. A 3 év alatt bebizonyosodott, hogy a szerelmünk mit bír ki, mennyi mindent és milyen erős...

Nyáron költözünk össze.

Szerintem két értelmes ember megtudja oldani a távkapcsolatot. Persze ahhoz kell egy stabil kapcsolatot is megteremteni...

2012. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 hónap után máris távkapcsolatra kényszerültünk. Akkoriban másfél havonta tudtunk találkozni fél-egy hétre. Mostanában már havi kétszer láthatjuk egymást. Ez volt egy éve, nemsokára végleg egymás közelébe költözünk. Még mindig borzalmasan szerelmesek vagyunk és minden perc ajándék amit együtt lehetünk. Korábban én sem voltam távkapcs párti, de bele lehet szokni és lehet várni h együtt legyünk. Néha baromi nehéz de eszem ágában sincs elhagyni a barátom! Sok erőt nektek, ne tépelődj ezen, szereted? Akkor próbáld meg! Előre minek idegeskedsz, ráérsz akkor, ha már baj van. Persze ápold a kapcsolatot de ne rontsd el aggodalmaskodással
2012. febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hogy is van az a dal...?

"A távolság a kis tüzeket kioltja, a nagyot fellobbantja!" :)


Fogd fel úgy, hogy most legalább megélitek, hogy melyikőtöknek mit jelent ez a kapcsolat. Ha tényleg szerelem, akkor jobb lesz a távolságtól. Hiszen mindkettőtöknek van ideje hiányolni a másikat, gondolkodni, sokkal jobban fogtok egymásnak örülni, stabilizálhatja is emiatt a kapcsolatot.

Ha viszont ez nem igazi szerelem, csak fellángolás, vagy tiniszerelem, ami nem komoly, akkor ki fogja oltani. Akkor viszont tök mindegy, mert pár hónap után amúgy is kihűlt volna.

2012. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!