Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha ezt vágná...

Ti mit tennétek, ha ezt vágná egy idegen a fejetekhez?!

Figyelt kérdés

rövid leszek: 24 éves lány vagyok, dolgozok lassan 2 éve, diploma után szerencsére tudtam munkát találni. Nem tatok ott anyagilag, hogy megengedjek magamnak egy külön lakást vagy akár egy albérletet is, de minden hónapban nem kevés pénzzel támogatom anyáékat, mert nekik nincs pénzük. Itt jön a képbe az édesanyám "párja", aki itt él velünk, már több éve. Nem volt sosem rózsás a vizsonyunk, amolyan megtűrjük egymást. A szemembe sosem mondja mi baja. De tegnap kibukott ez, mert összerendezte a dolgaim, amik nekem nagyon fontosak voltak, most alig találom őket, de nem is ez a lényeg. Számon kértem, ő nekem esett hogy 24 évesen már elég felnőtt vagyok h elköltözzem itthonról és takarodjak hazulról.

Köpni nyelni nem tudtam, anya csak hallgatott, meg sem védett... Ezek után mit is várjak tőlük?! Én kiakadtam, alig szólok hozzájuk, nagyon nagyot csalódtam, főleg a saját édesanyámban. Ezek szerint ő is ezt gondolná?!


2012. júl. 30. 12:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen egyetértek!
2012. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!