Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nagy nyomás nehezedik...

Olyan nagy nyomás nehezedik rám már hónapok óta!?

Figyelt kérdés

Nagy változás elé állítottam magam.

Vettem egy kis telket meg házat titokba. Egyik családtagom se tud róla. Szüleim meg az élet társam.

Elegem van mindannyiukból, voltatok ilyen helyzetbe?

Kíváncsi vagyok hasonló történetekre, és hogy mi lett a vége...



2012. júl. 30. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
"Egyik családtagom se tud róla. Szüleim meg az élet társam. " Ez nem egyértelmű, most senki se tud róla, még a szüleid és az élettársad sem, vagy a többi családtag nem tud róla?
2012. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
senki se :)
2012. júl. 30. 21:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Élettársaddal valószínűleg nem tervezed komolyra, különben nem titokban vásároltad volna. Gondolom ez egy menekülő B terv . Szüleiddel nem tudom milyen a kapcsolatod. Ez egyébként nem nehéz nyomás, ezt saját magadnak alakítottad így ezt a helyzetet. Ha így döntöttél biztos megvolt az okod is rá!
2014. márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!